800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL WOODLANDS 4* + SAI KAEW RESORT 4*

Klidná dovolená pro celou rodinu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou ESO na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PATTAYA
Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

5. - 8. den

PATTAYA
Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek – pronájem vodních člunů, vodních skútrů, létání s padákem. Místní Aquapark nabízí nádherné skluzavky, tobogány, bazény. Možnosti zapůjčení motorek, džípů a automobilů. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně.

9. den

PATTAYA – KO SAMET
Ranní transfer minibusem a lodí na ostrov Ko Samet. Ubytování v bungalovech. Ubytovací středisko se nachází ve velmi hezké a klidné zátoce s nádhernou písčitou pláží. Vhodné podmínky pro potápění, lodní výlety a rybaření. Podél pláží se nachází několik příjemných restaurací a barů. Celý ostrov je prohlášen za národní park, dlouhý je 6 km a široký 1 až 2 km.

10. - 14. den

KO SAMET
Volno. Doporučujeme návštěvu cca 2 km vzdálené Diamond Beach, nejrušnější pláže na ostrově, na které se nachází mnoho restaurací velkým výběrem jídel z darů moře.

15. den

KO SAMET – PATTAYA
Snídaně. V odpoledních hodinách transfer do Pattayi. Ubytování, nocleh.

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště v Bangkoku, odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

WOODLANDS 4*

Poloha

příjemný hotel v thajském stylu upoutává svou citlivou architekturou, hoj­ným využíváním tropických dřev a nádhernou tropickou zahradou, která potěší vyznavače klidu a odpočinku. Hotel je ideálně položen pár desítek metrů od centra nočního života severní Pattayi. Nabízí 80 pokojů superior a 50 pokojů de luxe a 4 suity. V základní nabídce jsou pokoje superior.

Vybavení

restaurace, vyhlášená francouzská kavárna, bar, 2 bary u bazénů, dětská pečovatelka, trezory na recepci zdarma

Pláž

písečná, vzdálena zhruba 400 m

Zábava a sport

2 bazény, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, parní sauna, fitness centrum, thajská masérna

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelových restauracích

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, TV, lednička s minibarem, pokojový trezor, varná konvice, balkón nebo terasa s výhledem do zeleně nebo k bazénu.

SAI KAEW 4*

Poloha

resort je idylicky umístěn na nejoblíbenější pláži ostrova a obklopen dalšími menšími plážemi na severovýchodním pobřeží Ko Sametu. Celkem je zde k dispozici 155 pokojů různých kategorií. Pokoje typu deluxe se nachází v klidném prostředí u písečné pláže mezi shluky skal, premier pokoje jsou umístěny v centru resortu u nádherného bazénu a pokoje premier more naleznete podél hlavní pláže, která je živá a je zde mnoho možností zábavy. V základní nabídce jsou pokoje typu deluxe.

Vybavení

restaurace s thajskou a mezinárodní kuchyní, restaurace se zaměřením na italskou kuchyni, kavárna, jejíž součástí je také internetový koutek, hlídání dětí, trezor k dispozici na recepci, tradiční thajské masáže, obchod se suvenýry, konferenční prostory

Pláž

na výběr zde máte ze dvou pláží, hlavní pláž s bílým pískem je rušnější, další menší pláže s bílým pískem se mísí se skalními výběžky, kde naleznete klid a samotu

Stravování

snídaně

Zábava a sport

bazén, na pláži je možné si zahrát volejbal, fotbal, dále se nabízí plachtění, rybaření, windsurfing, šnorchlování, potápění, katamarán. Večer si můžete vychutnat posezení v restauracích s hudbou či romantickou procházku podél pobřeží.

Ubytování

nastavitelná klimatizace, TV se satelitem, minibar a lednička, koupelna s WC

Počasí

Pattaya

28°C Polojasno

×