800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyWOODLANDS HOTEL

Woodlands Hotel se nachází v turisticky atraktivním středisku Pattaya jižně od hlavního města Thajska Bangkoku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Woodlands Hotel se nachází v turisticky atraktivním středisku Pattaya jižně od hlavního města Thajska Bangkoku.

Ubytování

V hotelu se nachází 134 pokojů ve 2 nebo 3 podlažním komplexu navrženém v příjemném moderním stylu s výhledem do tropické zahrady a na dva bazény. Každý pokoj je vkusně zařízen a poskytuje veškerý moderní komfort a příjemné a osvěžující prostředí. Pokoje mají vlastní balkon nebo vnitřní terasu.

Vybavení

Woodlands Hotel & Resort je okouzlující rodinný 4 hvězdičkový hotel nabízející klidnou a pohodovou atmosféru a vynikající služby a zařízení. Woodlands je ztělesnění thajská pohostinnosti a zároveň poskytuje kvalitní a příjemné služby. Hotel nabízí - restaurace, bary, bazény, obchody, lázně, masáže.

Zábava

Golf, pláže, výlety na ostrovy, mořské akvárium, botanické zahrady, sloní vesnice, tygří zoo, Bangkok - královský palác, plavba po řece Chao Phraya , čínské město, zlatý buddha, kulinářské speciality, kultura, ...

Hřiště

Rayong Green Valley Country Club

Rayong Green Valley je jedním z nejmalebnějších a populárních golfových hřišť v Pattaya. Je umístěno mezi kopci poblíž Thajského zálivu, Hřiště plně využívá přirozené dispozice k vytvoření příjemné atmosféry a testování golfových schopností pro hráče všech úrovní. Bunkry byly umístěny velmi inteligentně, dobrý golfista může hrát přes bunkry, zatímco kratší hráči mají dostatek místa na umístění rány. Zvlněné ferveje v klidném prostředí nás nechají užít si golf v celé své kráse. Greeny jsou rozličné od malých až po velké.

Phoenix Golf & Country Club

Phoenix Golf & Country Club je hřiště designované Dennisem Griffithsem na zalesněném a zvlněném terénu. Golfové hřiště se skládá ze tří devítek - Ocean, Lake and Mountain. Hřiště má nádherný výhled na okolní hory a Thajský záliv. Nádhernou atmosféru dokreslují stromy manga, eukalyptů a kvetoucí keře.

Phoenix vyžaduje opatrné rány na ferveje, ale greeny jsou poměrně jednoduché. Ve srovnání s většinou ostatních golfových hřišť v Pattaya, zde není mnoho vody. Vyjímku tvoří jamka 17, což je velmi těsný dogleg kolem jezera, par 4.

Greenwood Golf & Resort

Greenwood Golf and Resort (dříve Noble Place) se nachází mezi kopci lemované stromy v Chonburi, hřiště a jeho pozadí jsou velmi malebné. Hřiště je designované Peterem Thomsonem (5 x vítěz British Open). Posetý charakteristickými bunkery a oblastmi s přírodní citrónovou trávou, které vyžadují určité dovednosti. Není zde mnoho vodních překážek. Uspořádání hřiště vyžaduje vynalézavost, pečlivý výběr holí a přesnost. Spousta fairwayí je zvlněných a dávájí pocit spojení s kopcovitým okolním prostředí.

Khao Kheow Country Club

Khao Kheow 27-jamkové golfové hřiště se nachází v samém srdci "golf pásu" Pattaya mezi Bangkokem a Pattaya. Stejně jako mnoho ostatních hřišť na východním pobřeží je Khao Kheow Country Club umístěn v údolí mezi dvěma kopci, silné mořské větry zde foukají většinou odpoledne. V porovnání s ostatními ploššími hřištmí v okolí jsou poměrně velké výškové rozdíly mezi jamkami. Hřiště je navrženo v typickém Pete Dye módním designu. Musíte brát v úvahu nejen větrné podmínky, ale také počítat s řadou velkých rybníků, bunkrů a kopců, které obklopují ​​upravené ferveje. Greeny jsou silně zvlněné. Zvláštní důraz na údržbu zajišťuje po celý rok dobré podmíneky pro hru. Na hřišti si každý najde to své. Zejména jamka 17 par tři, který se hraje na ostrovní green je výzvou jak pro amatéry i profesionály.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj - 4.950,- Kč.

Program zájezdu

1. den: příjezd na letiště Bangkok, transfer do Pattaya.
2. den: golf v Rayong Green Valley Country Club (navržené 5ti násobným vítězem British Open).
3. den: golf v Phoenix Golf Club (zajímavé uspořádání s výhledem na záliv).
4. den: okružní výlet do Bangkoku.
5. den: golf v Greenwood Golf Club (dobře udržovaný lesní kurz v americkém stylu).
6. den: golf v Khao Kheow Country Club (náročný design od Pete Dye).
7. den: transfer na letiště v Bangkoku, odjezd

Počasí

Pattaya

27°C Polojasno

×