800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HYATT REGENCY

  • Hotel je přímo u tropické pláže
  • Pestrá nabídka vodních sportů či výletů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort s rozsáhlou tropickou zahradou se nachází v klidné poloze letoviska Hua Hin. Vzdálenost do centra Hua Hinu s obchůdky a restauracemi je cca 10 minut jízdy. Transfer z letiště v Bangkoku trvá cca 2 hodiny. Za příplatek je možné knihovat letecký transfer z Bangkoku (cca 45 minut).

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, směnárna, restaurace se středomořskou a mezinárodní kuchyní, restaurace u bazénu, velký bazén v tropické zahradě, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu za poplatek. Klientům ubytovaným v oddělené, privátní části Regency Club je k dispozici druhý bazén.

Pokoje

Pokoje se nachází v několika třípatrových budovách, mají TV, rádio, telefon, možnost připojení k internetu, kávovar, vysoušeč vlasů, klimatizaci, minibar, koupelnu/WC, trezor. Za příplatek je možné knihovat suity v oddělené části Regency Club.

Zábava

Hotel pořádá 1x týdně thajský večer s ukázkami thajských tanců.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Náš názor

Luxusní resort u krásné písečné pláže s vynikajícími službami spa centra, vhodný pro náročnou klientelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo u krásné pláže se světlým jemným pískem. Hotelovým hostům jsou k dispozici osušky na pláž. Lehátka, slunečníky na pláži zdarma.

Sportovní nabídka

Zdarma fitness. Tenis za poplatek. Cca 25 minut jízdy od hotelu se nachází několik golfových hřišť

Karty

EC/MC, AMEX, VISA, Diners Club.

Web

http://www.huahin.regency.hyatt.com http://www.thebarai.com

Wellness

V hotelu se nachází rozsáhlé luxusní spa centrum Barai. K dispozici je 18 masážních místností, sauna, parní sauna, obchod a široká nabídka masáží a terapií. Klienti mohou knihovat také ubytování v Barai Suite, které mají privátní check-in, masáže a různé procedury mohou pak absolvovat přímo na pokoji.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště:

Počasí

Hua Hin

31°C Polojasno

×