800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LONG BEACH GARDEN 4,5 + TROPICANA RESORT 4,5

Rušné letovisko a ostrov slonů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PATTAYA
Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

5. - 8. den

PATTAYA
Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek – pronájem vodních člunů, vodních skútrů, létání s padákem. Místní Aquapark nabízí nádherné skluzavky, tobogány, bazény. Možnosti zapůjčení motorek, džípů a automobilů. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně.

9. den

PATTAYA – KO CHANG
Ranní transfer minibusem a lodí na ostrov Ko Chang. Ubytování. Vhodné podmínky pro koupání, potápění a výlety do vnitrozemí tohoto 494 km2 velkého ostrova, který je celý porostlý bujnou tropickou vegetací. Ostrov je poměrně hornatý, nejvyšší vrchol dosahuje 744 metrů. Na východě naleznete několik větších vodopádů. Možnost zapůjčení horských kol (cca 200,- THB) a kajaků. Celý ostrov je prohlášen za národní park. Doporučujeme výlet do rybářské osady Bang Bao na jihu ostrova, návštěvu vodopádů či výlet na malé ostrůvky proti pobřeží.

10. - 14. den

KO CHANG
Volno na koupání, potápění a odpočinek.

15. den

KO CHANG – PATTAYA
Snídaně. V dopoledních hodinách transfer lodí a mikrobusem do Pattayi. Ubytování, možnost nákupu suvenýrů.

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště v Bangkoku. Odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

LONG BEACH GARDEN 4,5

Poloha

luxusní výškový 16ti patrový hotel se nachází v severní části Pattayi přímo na mořském břehu u pláže Wong Amat. Hotel nabízí 594 pokojů. Pokoje jsou zařízeny stylově s prvky thajské, balijské a koloniální architektury.

Vybavení

restaurace, japonský restaurant, 2 bary, kavárna, konferenční centrum, obchůdek, krejčovský salón

Pláž

písečná, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén s vodopádem, jacuzzi, fitness centrum, relaxační lázně s thajskou masáží a aromaterapií

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, pokojový trezor, TV, telefon, balkón s bočním výhledem na moře

TROPICANA RESORT 4,5

Poloha

vysoce luxusní stylový resort, postavený v asijském stylu, se nachází přímo u pláže Klong Prao. Bungalovy jsou citlivě zasazeny do nádherné tropické zahrady a mají velká prosklená čelní okna, která zajišťují vizuální sepětí s přírodou. V základní nabídce jsou bungalovy typu superior. Pokoje de luxe a pokoje s přímým výhledem na moře jsou na vyžádání a za příplatek (viz ceník). Hotel má celkem 74 pokojů.

Vybavení

restaurant s bohatým výběrem specialit i mořských plodů, kavárna, trezory na recepci, obchůdek

Pláž

písečná, přímo před hotelem

Zábava a sport

atypický bazén s brouzdalištěm, jacuzzi, relaxační lázně, potápěčské středisko. Na pláži možnost zapůjčení kajaků.

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, ventilátor, koupelna s WC a fénem, exotická venkovní sprcha v malé uzavřené zahrádce, lednička s minibarem, rychlovarná konvice, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady

Počasí

Ko Chang

26°C Skoro jasno

×