800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANDAMAN SEAVIEW 4,5* + HOLIDAY INN RESORT 4*

Dva kouzelné ostrovy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PHUKET – PHI PHI
Snídaně. Transfer na letiště, odlet na Phuket. Transfer lodí na ostrov Phi Phi. Ubytování.

5. - 9. den

PHI PHI
Snídaně. Pobyt na ostrově Phi Phi – nejkrásnější ostrůvek Thajska. Fascinující laguna s prů­zrač­ně čistou vodou, pláže s bílým pískem lemované palmovými háji, neuvěřitelně barevný podmořský svět. Ráj pro potápěče. Vynikající mořská kuchyně Vás bude provázet na každém kroku.

10. den

PHI PHI – PHUKET
Snídaně. Transfer na Phuket a do zvo­leného hotelu, ubytování.

11. - 15. den

PHUKET
Snídaně. Pobyt na ostrově, volno k relaxaci.

16. den

PHUKET – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště. Let do Bangkoku, odlet do Prahy.

ANDAMAN SEAVIEW 4,5*

Poloha

luxusní hotel leží v jižní části klidné pláže Karon. Několik apartmá de luxe (za příplatek) má vstup do bazénu přímo z pokoje. Hotel má 161 pokojů.

Vybavení

dvě restaurace, bar v bazénu, kavárna s pekárnou, banketní a konferenční centrum, dětské hřiště, dětská pečovatelka, obchůdek, pokojový servis, internet za poplatek

Pláž

písečná, zhruba 100 metrů od hotelu

Zábava a sport

dva venkovní bazény, jacuzzi, brouzdaliště, fitness centrum, sauna, masérna, relaxační lázně

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace,stropní ventilátor, koupelna s WC a fénem na vlasy, minibar, TV, rádio, pokojový trezor, varná konvice, balkón či terasa

HOLIDAY INN RESORT 4*

Poloha

luxusní hotelový areál leží v pěkném palmovém háji na východním pobřeží ostrova. Přístup k hotelu je pouze lodí s výstupem do vody.

Vybavení

2 restaurace s širokým výběrem mezinárodních, thajských i mořských specialit, 2 bary, obchůdek, televizní salón s čítárnou, dětská pečovatelka

Pláž

písečná, s bělostným korálovým pískem, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén, jacuzzi, sauna, 2 tenisové kurty, centrum vodních sportů (kanoe a šnorchly s maskami zdarma), potápěčské středisko, stolní tenis, biliár, šipky, hotel pořádá kurzy thajského vaření, batikování a thajštiny

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, lednička s minibarem, rychlovarná konvice, telefon, pokojový trezor, balkón nebo terasa.

Počasí

Ko Phi Phi

28°C Polojasno

×