800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BANTAGO BEACH RESORT 4,5* + HOLIDAY INN RESORT 4* + RAILAY BAY 3,5*

Nejhezčí místa jižního Thajska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PHUKET
Snídaně. Dopolední transfer na letiště v Bangkoku, let na ostrov Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 7. den

PHUKET
Snídaně. Volný čas na koupání, opalování, sport. Pobyt na ostrově Phuket.

8. den

PHUKET – PHI PHI
Snídaně. Transfer lodí na ostrov Phi Phi Island. Ubytování.

9. - 11. den

PHI PHI
Phi Phi Island – bezesporu nejkrásnější ostrůvek Thajska. Fascinující korálové pláže s průzračně čistou vodou lemované palmovými háji, neuvěřitelně barevný podmořský svět. Pravý ráj pro potápěče – od amatérů po nejnáročnější profesionály. Vynikající mořská kuchyně Vás bude provázet na každém kroku.

12. den

PHI PHI – KRABI
Snídaně. Transfer lodí (cca 2 hod. plavby) do letoviska Krabi, které se nachází 130 km jihovýchodně od ostrova Phuket. Ubytování, volný čas.

13. - 15. den

KRABI
Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné dlouhé pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami, nabízejí ideální místo pro romantickou dovo lenou. Pestrobarevný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků.

16. den

KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně, transfer na letiště. Odlet do Bangkoku, přesun na mezinárodní letiště, odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

BANTAAGO BEACH RESORT 4,5*

Poloha

luxusní hotel leží na poklidné pláži Bang Tao v háji cassuarin. Pokoje jsou vkusně zařízeny v místním přímořském stylu. V základní nabídce jsou pokoje de luxe s částečným výhledem na moře.

Vybavení

2 restaurace, 2 bary, internet, obchůdek, konferenční místnost, čistírna, pokojový servis, baby sitting, směnárna, půjčovna aut a motocyklů, transfer do letoviska Patong.

Pláž

písečná, s velmi pozvolným vstupem do vody, přímo před hotelem

Zábava a sport

2 bazény, dětské brouzdaliště, posilovna, stolní tennis, thajská masérna a relaxační lázně. Na pláži je možnost vodních sportů.

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, TV, minibar, varná konvice, vysoušeč vlasů, trezor, balkón či terasa, ve většině pokojů datová přípojka

HOLIDAY INN RESORT 4*

Poloha

luxusní hotelový areál leží v pěkném palmovém háji na východním pobřeží ostrova. Přístup k hotelu je pouze lodí s výstupem do vody.

Vybavení

2 restaurace s širokým výběrem mezinárodních, thajských i mořských specialit, 2 bary, obchůdek, televizní salón s čítárnou, dětská pečovatelka

Pláž

písečná, s bělostným korálovým pískem, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén, jacuzzi, sauna, 2 tenisové kurty, centrum vodních sportů (kanoe a šnorchly s maskami zdarma), potápěčské středisko, stolní tenis, biliár, šipky, hotel pořádá kurzy thajského vaření, batikování a thajštiny

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, lednička s minibarem, rychlovarná konvice, telefon, pokojový trezor, balkón nebo terasa

RAILAY BAY 3,5*

Poloha

hotelový komplex se skládá ze 140 pokojů rozdělených do dvoupatrových budov a bungalovů v tropické zahradě přímo na pobřeží malebné pláže Hat Railey obklopen nádhernou přírodní scenérií. V základní nabídce jsou pokoje dlx s výhledem do zahrady, vily jsou za příplatek na vyžádání. Přístup k hotelu je pouze lodí s výstupem do vody.

Vybavení

restaurace u pláže Railay west, obchod, internet

Pláž

písečná přímo u hotelu

Sport a zábava

bazén, relaxační lázně, vodní sporty

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, TV, DVD, telefon, minibar, trezor, koupelna s WC, kávovar, vysoušeč vlasů

Počasí

Ko Phi Phi

28°C Polojasno

×