800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OUTRIGGER PHI PHI ISLAND RESORT & SPA

  • Resort v jednoduchém stylu
  • Obklopen kokosovými palmami

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Kompletně soběstačný luxusní resort vybudovaný ve stylu jednoduché přírodní architektury. Leží v háji kokosových palem v  samostatném zálivu na severovýchodním pobřeží hlavního ostrova Phi Phi Don a je dostupný pouze lodí.

Středisko

Phi Phi Don

Vybavení hotelu

Tři restaurace hlavní bar, bar u bazénu a na pláži, stylový pub, internetová, kavárna a společenská televizní místnost, obchod se suvenýry, Bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu.

Pokoje

Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v kategorii superior jsou umístěny v přízemních bungalovech. Mají vlastní příslušenství, vysoušeč vlasů, klimatizaci, stropní ventilátor, minibar, SAT-TV, kávovar a terasu. Výhled do zeleně. Za příplatek jsou k dispozici pokoje kategorie de luxe, které mají navíc DVD/CD přehrávač a pokojový trezor. Na vyžádání lze zajistit vily s vlastní vířivkou nebo výhledem na moře.

Stravování

Bufetové snídaně. Možnost dokoupit večeře s obsluhou.

Sport a zábava

Spa centrum s masážemi, pára, sauna, vířivka, tenis, stolní tenis, služby potápěčského centra, šnorchlování, kajaky (za poplatek), plážový volejbal.

Pláž

Hotelová 800 metrů dlouhá písčitá pláž leží přímo před hotelem. Mírná svažitost dna, výhodné pro malé děti.

Upozornění

Skupinové termíny 13/14-denní
Česky mluvící delegát je k dispozici pouze na Pattayi, Ko Samui a Phuketu. Na Krabi a Ko Changu je k dispozici anglicky mluvící asistence zahr. Partnera

Možnosti ubytování

Počasí

Ko Phi Phi

24°C Skoro jasno