800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SEA BREEZE RESORT 3* + SAMED CABANA RESORT 3,5*

Klidná dovolená pro celou rodinu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádájící cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PATTAYA
Snídaně. Dopolední transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

5. - 8. den

PATTAYA
Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek – pronájem vodních člunů, vodních skútrů, létání s padákem. Místní Aquapark nabízí nádherné skluzavky, tobogány, bazény. Možnosti zapůjčení motorek, džípů a automobilů. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně.

9. den

PATTAYA – KO SAMET
Ranní transfer minibusem a lodí na ostrov Ko Samet. Ubytování v bungalovech. Ubytovací středisko se nachází ve velmi hezké a klidné zátoce s nádhernou písčitou pláží. Vhodné podmínky pro potápění, lodní výlety a rybaření. Podél pláží se nachází několik příjemných restaurací a barů. Celý ostrov je prohlášen za národní park, dlouhý je 6 km a široký 1 až 2 km.

10. - 14. den

KO SAMET
Volno. Doporučujeme návštěvu cca 2 km vzdálené Diamond Beach, nejrušnější pláže na ostrově, na které se nachází mnoho restaurací velkým výběrem jídel z darů moře.

15. den

KO SAMET – PATTAYA
Snídaně. V odpoledních hodinách transfer do Pattayi. Ubytování, nocleh.

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště v Bangkoku, odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

SEA BREEZE RESORT 3*

Poloha

příjemný hotelový komplex se skládá ze tří budov, hlavní osmipatrové a dvou nižších čtyřpatrových budov, kde se nachází pokoje typu superior, deluxe a junior suite. Leží v oblasti Jomtien Beach v blízkosti živé přímořské promenády s výhledem na každodenní západ slunce, ve vzdálenosti asi 15 minut cesty taxíkem od centrální části letoviska Pattaya

Vybavení

klientům je k dispozici restaurace, kavárna, bar u bazénu, konferenční místnost, herní místnost, obchod se suvenýry a trezory na recepci. Dále se zde nabízí možnost využití dvou menších bazénů (lehátka a slunečníky zdarma), sauny a fi tness centra.

Pláž

písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena přibližně 80 metrů, lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Pláž je od hotelu oddělena místní komunikací a promenádou lemovanou palmami.

Sport a zábava

široká nabídka vodních sportů na pláži. Centrum letoviska Pattaya nabízí spoustu příležitostí k zábavě.

Stravování

snídaně formou bufetu

Ubytování

v základní nabídce jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu superior v hlavní budově, které jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací, minibarem, SAT-TV a malým balkonem s bočním nebo přímým výhledem na moře

SAMED CABANA RESORT 3,5*

Poloha

příjemný resort ležící přímo na pláži nabízí 38 bungalovů v kategoriích superior, seaview a beachfront. Koh Samet je součástí národního parku Khao Laem Ya - Koh Samet, rozprostírajícího se zčásti na pevnině (Khao Laem Ya), zčásti pak na okolních ostrovech. Ostrov si zachovává dostatek krásy a přitažlivosti pro početné skupiny turistů, kteří se sem rádi a pravidelně vracejí. Tím, že je Koh Samet ušetřen většiny silných monzunových větrů, které pustoší ostatní ostrovy, nabízí téměř po celý rok velmi příjemné klima. A přestože jsou jeho pláže neustále v permanenci, uchovávají si svůj půvab a třpytivý bělostný písek vinoucí se mezi kokosovými palmami a průzračným, blankytně modrým mořem. Ko Samet je rájem cestovatelů, jenž oplývá nádhernými plážemi a nabízí lahodné mořské speciality.

Vybavení

restaurace na pláži

Pláž

písečná přímo před hotelem

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

koupelna s WC, TV, minibar

Počasí

Ko Samet

26°C Převážně oblačno

×