800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBangkok - Ko Samui (BANGKOK PALACE HOTEL + MELATI BEACH RESORT)

 • Volný čas na opalování, koupání i sport

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den odlet z PRAHY

Sraz skupiny před odbavovací přepážkou CK na letišti v Praze 2 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den BANGKOK

Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den BANGKOK

Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den BANGKOK – KO SAMUI

Snídaně. Dopolední transfer na letiště a let na ostrov Ko Samui, nazývaný perla Thajského zálivu. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. – 15. den KO SAMUI

Snídaně. Volný čas na koupání, opalování, sport.

16. den KO SAMUI – BANGKOK – PRAHA

Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Bangkoku, přesun na mezinárodní letiště, odbavení. Odlet do Prahy.

17. den PŘÍLET DO PRAHY

Fakultativní výlety z Ko Samui

CELODENNÍ VÝLET DO MOŘSKÉHO NP ANG THONG
Rozsáhlá spleť scénických ostrůvků na západ od Ko Samui. Z vrcholku jednoho z ostrovů se otevírá neuvěřitelně úchvatné panorama skalisek, ostrovů a lesknoucí se mořské hladiny.
Orientační cena: 1.400 THB

VÝLET NA KO PHANGAN
Velmi krásný ostrov, známý jako Mekka nezávislých cestovatelů. Proslul svými Full Moon Party, které se konají za úplňku na pláži Hat Rin. Na tyto party se organizuje doprava z Ko Samui. Jinak lze ostrov navštívit též individuálně.
Orientační cena: 750 THB

VÝLET NA KO TAO
Scénický žulový ostrov vhodný pro potápění. Leží poněkud dále od Ko Samui, doporučujeme cestu podniknout rychlou lodí.
Orientační cena: 1.800 THB

OKRUH KOLEM OSTROVA
Okruh kolem ostrova s návštěvou chrámu Wat Khunaram, namuangských vodopádů, ostrůvku Ko Farn s velkou sochou Buddhy, motýlí zahrady a skalních výchozů Hin Ta Hin Yai na okraji pláže Lamai.
Orientační cena: 1.500 THB

Melati Beach Resort *****, Ko Samui

Popis

 • luxusní resort na ostrově Ko Samui nabízí soukromou oázu 77 apartmánů a vil, většinu s vlastním bazénem a se skvělou polohou na bělostné písečné pláži. Mix aspektů tradičního thajského stylu a architektury s moderní elegancí zahrnuje důležité prvky feng shui. Resort je obklopen tropickou bujnou zahradou, jejíž součástí je i přírodní vodopád. Leží na pláži v klidné zátoce Thongson Bay na severním pobřeží ostrova Ko Samui, avšak stále v dosahu nákupních možností a zábavy pláže Chaweng. Krásně zařízené apartmány o rozloze 70 až 200 m2 Vám nabízí vždy vnitřní i venkovní prostory k pohodlnému pobytu a skutečný zážitek můžete zažít v prezidentském apartmá o velikosti 250 m2. V základní nabídce jsou private garden pool vila s vlastním bazénem.

Vybavení

 • 2 restaurace s thajskou i mezinárodní kuchyní, kde na přípravu pokrmů dohlíží oceněný francouzský kuchař, možnost večeře ve vile nebo na pláži, 2 bary, knihovna, konferenční centrum, internetový koutek, limuzín servis, doprava do centra Chawengu a zpět, obchod se suvenýry

Pláž

 • písečná přímo před hotelem

Zábava a sport

 • 2 bazény, relaxační a fitness centrum

Stravování

 • snídaně, možnost stravování a la carte

Vybavení pokojů

 • private garden pool vila - kombinace nejmodernější technologie s pohodlným stylem thajských tropů okouzlí všechny Vaše smysly. Soukromá zahrada s bazénem Vám zpříjemní ničím nerušený pobyt. Rozloha vily činí 144 m2. K vybavení dále patří: nastavitelná klimatizace, wi-fi, trezor, telefon, TV, DVD, vysoušeč vlasů, župany, plážové pantofle, deštník, pohovka, psací stůl, otevřená koupelna s vnitřní i venkovní sprchou.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Popis

 • hotel Bangkok Palace má výhodnou polohu nejen pro ty, kteří rádi poznávají světové metropole, ale i pro ty, kteří rádi nakupují, protože v okolí hotelu se nachází 2 největší obchodní centra Thajska a nasávají atmosféru a noční život exotických míst. Hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan, která spojuje tuto čtvrť s dalšími částmi města a hlavním letištěm Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento příjemný a osvědčený výškový hotel o 16 patrech nabízí 663 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior, u kterých je na vyžádání možnost propojení dveřmi. Za příplatek zajistíme ubytování ve větších pokojích deluxe, junior suite či executive suite.

Vybavení

 • restaurace Makkasan, která je otevřena 24 hodin denně a nabízí thajskou i mezinárodní kuchyni, pekárna s nabídkou dortů a výborné kávy, bar, babysitting, trezory na recepci, čistírna, konferenční sály

Zábava a sport

 • venkovní bazén, fitness centrum, masáže

Stravování

 • snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Vybavení pokojů

 • nastavitelná klimatizace,koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon

Na pokoji max. 3 osoby. 2 děti do 12 let jsou možné v pokoji deluxe s jednou přistýlkou. 3 děti mohou být ubytováni ve svém pokoji, který je propojen s pokojem dospělých.

Počasí

Ko Samui

28°C Převážně oblačno

×