800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyThajské ostrovy NP Ang Thong - Samui a Koh Phangan

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Ostrov Koh Samui je největší ostrov souostroví Chumphon (80 většinou neobydlených ostrůvků), které tvoří Národní mořský park Ang Thong, ráj pro milovníky kajaků a šnorchlování.Koh Samui je pestrý ostrov plný přírodních krás. Pobřeží je lemované kokosovými palmami a ovocnými farmami v přilehlých nížinách, které ve středu ostrova přecházejí v horský masiv s deštným pralesem.
Nevelky tropický ostrov Koh Phangan leží přibližně 15 km jižně od Koh Samui. Prekrasne plaze s bilym pískem, živý korál, potapeni, snorchlovani, vodni sporty, objevovani ostrova na motorce a vehlasne Full Moon Party zarucuji zabavu ve dne i v noci.

1. den

odlet z Prahy/Vídně do Bangkoku.

2. den

Přílet na ostrov Koh Samui, transfer do hotelu Samui Tropical Resort**** se snídaní. (http://www.samuitropicalresort.cz/)

3. den (3.-4.den)

Snídaně, volný den na opalování na pláži, individuální výlety lodí na okolní ostrovy, které lze zakoupit na recepci hotelu.

4. den (5. den)

Po snídani transfer do přístavu Thong Sala a odjezd lodí na ostrov Koh Phangan. Ubytování v hotelu Mae Haad Bay Resort**** se snídaní (http://www.phangan.info/maehaadbayresort//) nebo Saladburi Resort**** (http://www.saladburi.com/

5.-6. den (6.-9.den)

Pobyt se snídaní. Možnost šnorchlování, objevování ostrova na kole nebo motorce.

7. den (10.den)

Po snídani přejezd lodí na ostrov Koh Samui do resortu Samui Tropical Resort**** se snídaní (http://www.samuitropicalresort.cz).

8. den (11.den)

Pobyt u moře se snídaní, možnost individuálních výletů na okolní ostrovy a šnorchlování u korálových útesů.

9. den (12.den)

Snídaně, odjezd na letiště k odletu zpět do Prahy/Vídně

10. den (13.den)

Přílet do Prahy/Vídně.

Možnosti ubytování

Počasí

Ko Samui

28°C Převážně oblačno