800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyANDAMAN SEAVIEW 4,5* + AONANG VILLA 3,5*

Za krásami jižního Thajska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PHUKET
Snídaně. Dopolední transfer na letiště, přelet na ostrov Phuket. Transfer do hotelu, ubytování.

5. - 9. den

PHUKET
Snídaně. Volný čas na koupání, opalování, sport na největším z thajských ostrovů. Můžete obdivovat nádherné dlouhé písčité pláže s nesčetnými mořskými zátokami. Můžete navštívit město Phuket s možností výhodných nákupů, návštěv trhů, denních a nočních klubů, masážních salonů, barů a diskoték. Můžete si pronajmout loď a vydat se objevovat nádherný podmořský svět Andamanského moře, popř. vyzkoušet rybolov na moři.

10. den

PHUKET – KRABI
Snídaně. Transfer minibusem (cca 3 hod.) do 130 km vzdáleného letoviska Krabi. Ubytování v hotelu, volný čas.

11. - 15. den

KRABI
Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné dlouhé pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami nabízejí ideální místo pro romantickou dovolenou. Pestrobarevný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí.

16. den

KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Bangkoku, přesun na mezinárodní letiště, odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

ANDAMAN SEAVIEW 4,5*

Poloha

luxusní hotel leží v jižní části klidné pláže Karon. Několik apartmá de luxe (za příplatek) má vstup do bazénu přímo z pokoje. Hotel má 161 pokojů.

Vybavení

dvě restaurace, bar v bazénu, kavárna s pekárnou, banketní a konferenční centrum, dětské hřiště, dětská pečovatelka, obchůdek, pokojový servis, internet za poplatek

Pláž

písečná, zhruba 100 metrů od hotelu

Zábava a sport

dva venkovní bazény, jacuzzi, brouzdaliště, fitness centrum, sauna, masérna, relaxační lázně

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace,stropní ventilátor, koupelna s WC a fénem na vlasy, minibar, TV, rádio, pokojový trezor, varná konvice, balkón či terasa

AONANG VILLA 3,5*

Poloha

kvalitní a osvědčený hotel leží přímo u pláže Ao Nang. Nedaleko hotelu leží nábřežní promenáda. Areál tvoří sestava dvou a třípatrových budov s 156 pokoji v tropické zahradě. V základní nabídce jsou pokoje superior, lehce větší a lehce luxusnější pokoje deluxe jsou za příplatek.

Vybavení

2 restaurace, 4 bary, kavárna, konferenční středisko, pokojový servis, dětská pečovatelka, dětský klub, čistírna, půjčovna aut a motocyklů, internet

Pláž

písečná, přímo před hotelem, oddělena od areálu chodníkem

Zábava a sport

2 bazény s dětským brouzdalištěm, relaxační lázně, herna, fitness centrum

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, minibar, TV, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, varná konvice, terasa či balkón

Počasí

Krabi

29°C Převážně oblačno

×