800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyISLANDA VILLAGE RESORT

Resort byl otevřen v roce 2008 a je naprosto unikátní svým designem a koncepcí, neboť byl navržen ve stylu tradiční rybářské vesnice. Je ideální pro ty, kteří se chtějí vyhnout kontaktu s civilizací a odpočinout si. Přesto však je resort vzdálen jen několik minut od restaurací a obchůdků v letovisku Krabi a jen několik desítek minut od samotného města Krabi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort byl otevřen v roce 2008 a je naprosto unikátní svým designem a koncepcí, neboť byl navržen ve stylu tradiční rybářské vesnice. Je ideální pro ty, kteří se chtějí vyhnout kontaktu s civilizací a odpočinout si. Přesto však je resort vzdálen jen několik minut od restaurací a obchůdků v letovisku Krabi a jen několik desítek minut od samotného města Krabi. Luxusní resort Islanda Village se nachází na ostrově Ko Klang, který leží v deltě řeky Krabi v těsné blízkosti pobřeží u stejnojmenného letoviska.

Ubytování

Bungalovy stojí na kůlech, jsou obráceny směrem k moři a jsou velmi světlé, prostorné a pohodlné. Jejich vybavení je následující: ložnice, obývací pokoj s televizí, venkovní koupelna s WC a sprchovým koutem a veranda s lehátky, z které můžete pozorovat vlny omývající písčitou pláž nebo si vychutnat úchvatný západ slunce.

Vybavení

Restaurace, plážový bar, knihovna, kde si hosté mohou půjčit knihy či filmy, bazén s lehátky a slunečníky, luxusní Spa (thajské masáže a kúry), kajaky či turistická kancelář.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Písčitá přímo před hotelem.

Sport a zábava

Vodní sporty, zejména kajaky, cyklistika, knihovna; pod každým bungalovem je houpací síť, a také kolo, na kterém se můžete projíždět po ostrově nebo navštívit naše jediné sousedy – opravdovou rybářskou vesnici pravých mořských cikánů. Cikáni Vám také rádi předvedou, jakým způsobem vyrábí batik nebo loví ryby.

Náš názor

Nádherný resort pro náročné, netradiční pojetí, klidné krásné místo, náš tip.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Krabi

26°C Skoro jasno

×