800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBaan Samui + Mini Thailand

16 dnů Okruh Thajskem s prodloužením o pobyt u moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

- odlet z Prahy do Bangkoku na pravidelné lince letecké společnosti Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu.

2. den

- přílet do Bangkoku; transfer do hotelu a ubytování. Odpočinek a volný program.

3. den

- fakultativně celodenní prohlídka Bangkoku; jednoho z nejvzrušujících měst jihovýchodní Asie. Město rozděluje řeka Chao Phraya s jejími kanály protínající křížem krážem město. V průběhu Vaší celodenní prohlídky navštívíte unikátní budhistické památky v Královském paláci; v Chrámu ležícího Buddhy spatříte jeho největší ležící sochu na světě a ve Wat Tramit v Čínské čtvrti zase jeho nejtěžší zlatou sochu. Fascinující plavba na řece Chao Phraya Vám přiblíží život na řece; klasické dopravní tepně města. Po návštěvě manufaktury na výrobu zlatých šperků návrat do hotelu; večer možnost navštívit noční čtvrť Pat Pong.

4. den

- po snídani brzy ráno odjezd na prohlídku plovoucího trhu ,,Damnoen Saduak"; projížďka lodí po kanálech. Poté návštěva Nakhom Pathom; nejstaršího města v Thajsku; které bylo centrem zaniklého království v 6. až 11. století; zde uvidíte nejvyšší buddhistickou pagodu na světě. Pokračování do Kanchaburi; 3. největší provincie Thajska. Zde si prohlédnete slavný most přes řeku Kwai a uvidíte nádherné přírodní scenérie; které vytváří řeka obklopená horami. Projížďka po ,,železnici smrti"; při jejíž stavbě zemřelo mnoho tisíc lidí. Během jízdy máte možnost spatřit nádherné přírodní scenérie. Večeře a ubytování v plovoucím hotelu.

5. den

- po snídani odjezd do sloního tábora; projížďka na slonech podél řeky a džunglí. Cesta přes provincii Suphanburi do města Ayutthaya; někdejšího hlavního města říše Siam v období mezi 14. a 18. stoletím. Pozůstatky paláců a chrámů svědčí o majestátnosti tohoto místa. Po příjezdu prohlídka místa; poté návrat do Bangkoku; ubytování a večeře.

6. den

- transfer do letoviska dle výběru; ubytování.

7.-14. den

- volný den v letovisku dle výběru; možnost fakultativních výletů

15. den

- odlet do Prahy

16. den

- přílet do Prahy

Cena zájezdu zahrnuje

- letenka Praha - Bangkok - Praha v turistické třídě; v případě pobytu na ostrově Koh Samui nebo Phuket místní přelet; 3 noci ubytování v Bangkoku v hotelu Grand hotel **** se snídaní (za příplatek v hotelu Amari Atrium ****)1 noc v plovoucím hotelu s polopenzí; 9 nocí ve vybraném hotelu ve vybraném letovisku s uvedeným stravováním; služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta (pouze při pobytu v letovisku Pattaya; v ostatních pobytových místech anglicky nebo německy hovořící delegát); povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zák. č. 159/99 Sb.

Cena zájezdu nezahrnuje

- letištní a bezpečnostní taxa včetně pozemních služeb 6 990 Kč Kč; poplatek za vyřízení víza; doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 40 Kč/dospělá osoba/den a 20 Kč/dítě/den; palivový příplatek dle aktuální situace; fakultativní služby.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hua Hin

27°C Polojasno

Cha Am

27°C Polojasno

Ko Chang

25°C Skoro jasno

Ko Phi Phi

27°C Skoro jasno

Ko Samet

26°C Polojasno

Ko Samui

28°C Polojasno

Krabi

26°C Skoro jasno

Pattaya

26°C Převážně oblačno

Phuket

27°C Skoro jasno

×