800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMalý Okruh Středním Thajskem + Chaweng Buri

12 nebo 15 dnů Okruh Thajskem, s prodloužením o pobyt u moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

12 nebo 15 dnů Okruh Thajskem; s prodloužením o pobyt u moře.

1. den: Praha – Bangkok
 • Odlet z Prahy do Bangkoku přímým charterovým letem letadlem dálkové flotily Travel Service s mezipřistáním ve Varšavě a Muscatu.
2. den
 • Přivítání na letišti v Bangkoku. Transfer do hotelu; ubytování.
3. den
 • Celodenní prohlídka Bangkoku; jednoho z nevzrušujících měst jihovýchodní Asie. Město rozděluje řeka Chao Phraya s jejími kanály protínající křížem krážem město. V průběhu Vaší prohlídky navštívíte unikátní budhistické památky v Královském paláci; v Chrámu ležícího Buddhy spatříte jeho největší ležící sochu na světě a ve Wat Tramit v Čínské čtvrti zase jeho nejtěžší zlatou sochu. Fascinující plavba na řece Chao Phraya Vám přiblíží život na řece; klasické dopravní tepně města. Po návštěvě manufaktury na výrobu zlatých šperků návrat do hotelu.
4. den
 • po snídani brzy ráno odjezd na prohlídku plovoucího trhu „Damnoen Saduak“; projížďka lodí po kanálech. Poté návštěva Nakhom Pathom; nejstaršího města v Thajsku; které bylo centrem zaniklého království v 6. až 11. století; zde uvidíte nejvyšší buddhistickou pagodu na světě. Pokračování do Kanchaburi; 3. největší provincie Thajska. Zde si prohlédnete slavný most přes řeku Kwai a uvidíte nádherné přírodní scenérie; které vytváří řeka obklopená horami. Projížďka po „železnici smrti“; při jejíž stavbě zemřelo mnoho tisíc lidí. Během jízdy máte možnost spatřit nádherné přírodní scenérie. Večeře a ubytování v plovoucím hotelu.
5. den
 • po snídani odjezd do sloního tábora; projížďka na slonech podél řeky a džunglí. Cesta přes provincii Suphanburi do města Ayutthaya; někdejšího hlavního města říše Siam v období mezi 14. a 18. stoletím. Pozůstatky paláců a chrámů svědčí o majestátnosti tohoto místa. Večeře a ubytování v hotelu ****.
6. den
 • po snídani prohlídka starověkých ruin v Ayuttayi; poté odjezd do Saraburi; kde navštívíte chrám War Phra Buddha Baat; který byl postavem kolem údajné stopy Buddhy; již zde našel v 17. století místní lovec. Po obědě návrat do Bangkoku; ubytování.
7. den
 • transfer do letoviska dle výběru; ubytování.
8.–11. / 14. den
 • volný den v letovisku dle výběru; možnost fakultativních výletů
12. nebo 15. den
 • odlet do Prahy
  přílet do Prahy

Změna programu vyhrazena.
Pozn: Minimální účast pro realizaci okruhu 8 osob

V ceně je zahrnuto:
 • Letecká doprava Praha – Bangkok – Praha přímým charterovým letem (lety do i z Bangkoku jsou s mezipřistáním ve Varšavě a Muscatu); letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb; palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva k datu 1.6.2010; veškerá místní doprava podle programu; česky mluvící průvodce během okruhu; místní odborní průvodci v angličtině; asistence česky nebo slovensky hovořícího zástupce během pobytu v Bangkoku a Pattayi (asistence může být poskytována i telefonicky); 11 nebo 14 noclehů v hotelech dle programu (5 noclehů s polopenzí během poznávacího programu; 3 noci v Bangkoku se snídaní a 3 nebo 6 nocí v hotelu v Pattayi s uvedeným stravováním; pobytovou taxu; místní DPH; popsaný program s výjimkou fakultativních výletů; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb..
V ceně zájezdů není zahrnuto:
 • Doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 40 Kč/dospělá osoba/den a 20 Kč/dítě/den (podrobnosti a pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu); fakultativní služby. Pro cestu do Thajska platí povinnost mít platné vízum. Jeho vyřízení je do 31.3.2010 bez poplatku. Můžete si jej sami zdarma vyřídit na Velvyslanectví Thajského království; případně Vám vízum zajistíme za manipulační poplatek 200 Kč. Po tomto datu může být zpoplatněno dle rozhodnutí thajských úřadů.

Počasí

Hua Hin

25°C Oblačno

Cha Am

25°C Oblačno

Ko Chang

27°C Převážně oblačno

Ko Phi Phi

26°C Polojasno

Ko Samet

27°C Převážně oblačno

Ko Samui

26°C Polojasno

Krabi

23°C Skoro jasno

Pattaya

26°C Oblačno

Phuket

26°C Polojasno

×