800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMalý okruh středním Thajskem + Thara Resort

12 nebo 15 dnů Okruh Thajskem, s prodloužením o pobyt u moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Bangkoku přímým charterovým letem letadlem dálkové flotily Travel Service s mezipřistáním ve Varšavě a Muscatu.

2. den

Přivítání na letišti v Bangkoku. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

Celodenní prohlídka Bangkoku, jednoho z nevzrušujících měst jihovýchodní Asie. Město rozděluje řeka Chao Phraya s jejími kanály protínající křížem krážem město. V průběhu Vaší prohlídky navštívíte unikátní budhistické památky v Královském paláci, v Chrámu ležícího Buddhy spatříte jeho největší ležící sochu na světě a ve Wat Tramit v Čínské čtvrti zase jeho nejtěžší zlatou sochu. Fascinující plavba na řece Chao Phraya Vám přiblíží život na řece, klasické dopravní tepně města. Po návštěvě manufaktury na výrobu zlatých šperků návrat do hotelu.

4. den

po snídani brzy ráno odjezd na prohlídku plovoucího trhu „Damnoen Saduak“, projížďka lodí po kanálech. Poté návštěva Nakhom Pathom, nejstaršího města v Thajsku, které bylo centrem zaniklého království v 6. až 11. století, zde uvidíte nejvyšší buddhistickou pagodu na světě. Pokračování do Kanchaburi, 3. největší provincie Thajska. Zde si prohlédnete slavný most přes řeku Kwai a uvidíte nádherné přírodní scenérie, které vytváří řeka obklopená horami. Projížďka po „železnici smrti“, při jejíž stavbě zemřelo mnoho tisíc lidí. Během jízdy máte možnost spatřit nádherné přírodní scenérie. Večeře a ubytování v plovoucím hotelu.

5. den

po snídani odjezd do sloního tábora, projížďka na slonech podél řeky a džunglí. Cesta přes provincii Suphanburi do města Ayutthaya, někdejšího hlavního města říše Siam v období mezi 14. a 18. stoletím. Pozůstatky paláců a chrámů svědčí o majestátnosti tohoto místa. Večeře a ubytování v hotelu ****.

6. den

po snídani prohlídka starověkých ruin v Ayuttayi, poté odjezd do Saraburi, kde navštívíte chrám War Phra Buddha Baat, který byl postavem kolem údajné stopy Buddhy, již zde našel v 17. století místní lovec. Po obědě návrat do Bangkoku, ubytování.

7. den

transfer do letoviska dle výběru, ubytování.

8.–11. / 14. den

volný den v letovisku dle výběru, možnost fakultativních výletů

12. nebo 15. den

odlet do Prahy, přílet do Prahy

Cena zájezdu zahrnuje

Letecká doprava Praha – Bangkok – Praha přímým charterovým letem (lety do i z Bangkoku jsou s mezipřistáním ve Varšavě a Muscatu), letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb, palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva k datu 1.6.2010, veškerá místní doprava podle programu, česky mluvící průvodce během okruhu, místní odborní průvodci v angličtině, asistence česky nebo slovensky hovořícího zástupce během pobytu v Bangkoku a Pattayi (asistence může být poskytována i telefonicky), 11 nebo 14 noclehů v hotelech dle programu (5 noclehů s polopenzí během poznávacího programu, 3 noci v Bangkoku se snídaní a 3 nebo 6 nocí v hotelu v Pattayi s uvedeným stravováním, pobytovou taxu, místní DPH, popsaný program s výjimkou fakultativních výletů, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb..

Cena zájezdu nezahrnuje

Doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 40 Kč/dospělá osoba/den a 20 Kč/dítě/den (podrobnosti a pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby. Pro cestu do Thajska platí povinnost mít platné vízum. Jeho vyřízení je do 31.3.2010 bez poplatku. Můžete si jej sami zdarma vyřídit na Velvyslanectví Thajského království, případně Vám vízum zajistíme za manipulační poplatek 200 Kč. Po tomto datu může být zpoplatněno dle rozhodnutí thajských úřadů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hua Hin

27°C Polojasno

Cha Am

27°C Polojasno

Ko Chang

27°C Polojasno

Ko Phi Phi

29°C Převážně oblačno

Ko Samet

28°C Slabý déšť

Ko Samui

30°C Skoro jasno

Krabi

28°C Skoro jasno

Pattaya

28°C Polojasno

Phuket

29°C Převážně oblačno

×