800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LANTA PALACE RESORT & BEACH CLUB

Tento resort se nachází na klidné pláži ostrova Ko Lanta, kterému se přezdívá magický ostrov díky jeho nádherné bílé pláži ale také bujné tropické vegetaci.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento resort se nachází na klidné pláži ostrova Ko Lanta, kterému se přezdívá magický ostrov díky jeho nádherné bílé pláži ale také bujné tropické vegetaci.

Ubytování

V komplexu se nachází 35 luxusních klimatizovaných bungalovů a 20 hotelových pokojů, které jsou vkusně zařízeny. V každém najdete lednici, televizi, prostornou koupelnu. Každý bungalov má navíc malou terasu. Všechny ubytovací jednotky jsou maximálně dvě minuty od pláže.

Vybavení

V komplexu se nachází velký bazén, tělocvična s výhledem na moře, obchod se suvenýry, plážový bar servírující exotické koktejly či místní pivo a whisky. Návštěvníci mohou využít VIP transferů z a na letiště či transferů do města, které jsou zdarma. K dispozici je také telefon, fax, internet, pošta či 24h servis. Hotel nabízí také půjčovnu motorek a džípů či službu organizování výletů za potápěním, rybařením či za krásami ostrova.

Stravování

Snídaně. Delikátní pokrmy jak mezinárodní, tak thajské kuchyně ochutnáte v Orchid Restaurant, která se nachází přímo na pláži jen několik metrů od Andamanského moře. Mořské plody si můžete nechat připravit podle vlastní nálady v barbecue koutku. Pokud nemáte náladu experimentovat, restaurace servíruje také hamburgery, těstoviny či steaky. Celý den jsou k dispozici zákusky, svačinky či ovocné poháry.

Pláž

Bílá písčitá pláž.

Sport a zábava

Potápění, šnorchlování, turistika, rybaření, výlety do jeskyní, na člunech, projížďky na slonech, jízda na kajaku, půjčovna džípů, speciální show tradičního tance, thai boxu či ohňové show.

Náš názor

Krásný resort v exotickém ráji svádějící k odpočinku a netradičním zážitkům.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ko Phi Phi

27°C Polojasno

Krabi

24°C Dešťové přeháňky

×