800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOUTHERN LANTA RESORT

Hotelový komplex na ostrově Lanta na západním pobřeží Andamanského moře. Ostrov nabízí velké množství sportovního vyžití: potápění, šnorchlování, rybaření, jízdu na kánoích, výlety do okolí, tradiční thajské masáže, nákupy, ochutnávku thajské kuchyně. Letiště Krabi je cca 70 km. Resort se rozkládá na 20 ha, ve střední části 3 km dlouhé pláže s bílým pískem a průzračnou vodou - Klong Dao Beach. Hotel nabízí soukromou pláž před hotelem, 5 různých typů ubytování v bungalovech rozmístěných v bohaté zahradě, v okolí bazénu nebo poblíž pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový komplex na ostrově Lanta na západním pobřeží Andamanského moře. Ostrov nabízí velké množství sportovního vyžití: potápění, šnorchlování, rybaření, jízdu na kánoích, výlety do okolí, tradiční thajské masáže, nákupy, ochutnávku thajské kuchyně. Letiště Krabi je cca 70 km. Resort se rozkládá na 20 ha, ve střední části 3 km dlouhé pláže s bílým pískem a průzračnou vodou - Klong Dao Beach. Hotel nabízí soukromou pláž před hotelem, 5 různých typů ubytování v bungalovech rozmístěných v bohaté zahradě, v okolí bazénu nebo poblíž pláže.

Vybavení

prostorná vstupní hala, 1 plážová restaurace, 1 restaurace u bazénu, plážový bar, lázně, masáže, bazén, dětský bazén, vířivka, tělocvična, wi-fi v celém resortu (dokonce i na pláži), internetový koutek, prádelna, půjčovna aut, zdarma transfer do přístavu Saladan, speciální programy pro svatebčany apod. Každý večer – živá hudba, lidové písně, tradiční thajská hudba.

Služby za poplatek

internet, trezor, masáže, výlety do okolí, potápění, kurzy potápění, kánoe.

Ubytování

základní typ pokoje standard garden view v blízkosti hlavní restaurace, cca 50 m od pláže. Pokoje jsou vkusně vybaveny, mají klimatizaci, minibar, SAT/TV, trezor, koupelna/WC, balkon. Možnost přistýlky. Za příplatek superior garden view: v okolí bazénu, cca 20 m od pláže, s částečným výhledem na oceán. Pokoje jsou vkusně vybaveny, mají klimatizaci, minibar, kávovar, SAT/TV, trezor, koupelnu/WC, balkon. Superior beach view: prostornější pokoje s výhledem na oceán, vkusně a moderně zařízené. Rodinný dům – cca 50 m od pláže, 2 ložnice, 1 obývací pokoj.

Pro děti

dětský bazén se skluzavkou.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

pro milovníky vodních sportů a aktivně prožité dovolené.

Strava

Snídaně:bufetové

Počasí

Ko Phi Phi

32°C Převážně oblačno

Krabi

31°C Polojasno

×