800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAND SEA RESORT AIR SUPERIOR

Stylových 72 bungalovů je malebně umístěno v palmovém háji v nádherném prostředí pláže Hat Railey, obklopené scénickými krasovými útesy. Kromě základních bungalovů s ventilátorem jsou v resortu i luxusnější bungalovy s klimatizací - superior a de luxe - za příplatek

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Jedna z nejromantičtějších pláží v celém Thajsku – průzračná voda, rozeklaná skaliska na obou koncích celé pláže, bělostný písek a typické lodě tzv. „long-tail boats“, připravené Vás kdykoliv dopravit do letoviska Ao Nang Beach (za poplatek). Na plážích nejsou k dispozici slunečníky ani lehátka.

Poloha

Hotelový komplex sestávající z přízemních bungalovů vystavěných v tropické zahradě je situován přímo na slavné pláži Railay, na kterou je přístup pouze lodí. Transfer je z letiště zajištěn mikrobusem do střediska Ao Nang Beach, pak lodí do hotelu (plavba cca 10 minut).

Sport a zábava

Ideální místo pro různé druhy vodních sportů, zejména šnorchlování a potápění. Možnost pronájmu kánoí.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávány snídaně formou amerického bufetu. Možnost fakultativních večeří s obsluhou, není k dispozici alkohol a také žádné vepřové maso ani uzeniny (majitel a personál jsou muslimové).

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, minimarket a bazén s terasou na opalování, trezor v recepci.

Pokoje

Superior - příjemné dvoulůžkové pokoje (manželské lůžko) jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, TV-SAT, minibarem, vysoušečem vlasů a varnou konvicí. Na vyžádání jsou k dispozici i pokoje „de luxe“, které mají dvě oddělená lůžka, ostatní vybavení totožné s pokoji superior.

Počasí

Krabi

25°C Skoro jasno

×