800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RAILY BAY 3,5* + SIVALAI RESORT 3*

Krásy thajského jihu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – KRABI
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Krabi. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 9. den

KRABI
Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami nabízejí ideální místo pro romantickou dovolenou. Pestroba­- revný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí, případně je možno podniknout projížďku na slonu. Dobrodružným povahám se nabízí skalní lezení, výlety do džungle či horská kola. Podniknout je možno též výlet do města Krabi s koloritem provinčního thajského města, případně navštívit zajímavý lesní chrám Wat Tham Seua, kde se kromě zajímavých buddhistických staveb nachází i vápencové krasové skalisko, na jehož vrcholek vede celých 1297 schodů. Odtud se pak otevírá panorama krasových mogotů, kaučukovníkových plantáží, pralesů a lidských sídel.

10. den

KRABI – KO MOOK
Snídaně, transfer do přístaviště Kuan Tungku, lodní transfer na ostrov, ubytování.

11. - 14. den

KO MOOK
Snídaně. Volný program na ostrově.

15. den

KO MOOK – KRABI
Snídaně. Transfer do Krabi, nocleh.

16. den

KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Bangkoku, pokračování do Prahy.

RAILY BAY 3,5 *

Poloha

hotelový komplex se skládá ze 140 pokojů rozdělených do dvoupatrových budov a bungalovů v tropické zahradě přímo na pobřeží malebné pláže Hat Railey obklopen nádhernou přírodní scenérií. V základní nabídce jsou pokoje dlx s výhledem do zahrady, vily jsou za příplatek na vyžádání. Přístup k hotelu je pouze lodí s výstupem do vody.

Vybavení

restaurace u pláže Railay west, obchod, internet

Pláž

písečná přímo u hotelu

Sport a zábava

bazén, relaxační lázně, vodní sporty

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, TV, DVD, telefon, minibar, trezor, koupelna s WC, kávovar, vysoušeč vlasů

SIVALAI RESORT 3*

Poloha

velmi příjemný jednoduchý resort s naprosto jedinečnou atmosférou díky své lokaci na písečném výběžku v jihovýchodní části ostrova. Ostrov je stranou veškeré civilizace a je ideálním místem pro všechny, kdo hledají absolutní klid a odpočinek.Přístup k hotelu je pouze lodí s výstupem do vody.

Vybavení

v tomto dechberoucím resortu je pouze 37 pokojů, restaurace, bazén, dětský bazén, masáže, možnost transferu hydroplánem

Pláž

přímo na pláži Hao Laem Beach

Zábava a sport

šnorchlování, potápění, půjčovna kol, rybaření, masáže, výlety po okolních ostrůvcích (island hopping)

Stravování

servírované snídaně

Ubytování

větrák nebo klimatizace, balkon/terasa, DVD/VCD přehrávač, televize, koupelna s toaletou, moskytiéra, vysoušeč vlasů, trezor. Základní pokoje nemají klimatizaci.

Počasí

Krabi

25°C Skoro jasno

×