800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAND SEA RESORT 3* + THAPWARIN RESORT 3*

Andamanská rapsodie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat

4. den

BANGKOK – KRABI
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Krabi. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 9. den

KRABI
Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami nabízejí ideální místo pro romantickou dovolenou. Pestroba­- revný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí, případně je možno podniknout projížďku na slonu. Dobrodružným povahám se nabízí skalní lezení, výlety do džungle či horská kola. Podniknout je možno též výlet do města Krabi s koloritem provinčního thajského města, případně navštívit zajímavý lesní chrám Wat Tham Seua, kde se kromě zajímavých buddhistických staveb nachází i vápencové krasové skalisko, na jehož vrcholek vede celých 1297 schodů. Odtud se pak otevírá panorama krasových mogotů, kaučukovníkových plantáží, pralesů a lidských sídel.

10. den

KRABI – KO NGAI
Snídaně, transfer do přístaviště Kuan Tungku, lodní transfer na ostrov, ubytování.

11. - 14. den

KO NGAI
Snídaně. Volný program na ostrově.

15. den

KO NGAI – KRABI
Snídaně. Transfer do Krabi, nocleh.

16. den

KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Bangkoku, pokračování do Prahy.

SAND SEA RESORT 3*

Poloha

72 stylových bungalovů je malebně umístěno v palmovém háji v nádherném prostředí pláže Hat Railay, obklopené scénickými krasovými útesy. V základní nabídce je ubytování v bungalovech superior s klimatizací. Přístup k hotelu je pouze lodí s výstupem do vody.

Vybavení

restaurace, konferenční hala, trezor na recepci, čistírna, směnárna, obchod

Pláž

písečná, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén, masážní centrum, možnost vodních sportů na pláži, hotel pořádá kurzy thajského vaření a horolezecký výcvik. V blízkosti několik potápěčských center

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, terasa s výhledem do zahrady, TV, lednička s minibarem, telefon, kávovar, vysoušeč vlasů

THAPWARIN RESORT 3*

Poloha

areál je tvořen stylovými bungalovy a leží v háji kokosových palem u nejlepší pláže ostrova. V architektuře bungalovů je uplatněn domorodý styl s hojným využitím přírodních materiálů. Základní typ ubytování je v bungalovech s výhledem do zahrady, s příplatkem je možno zajistit ubytování ve vyšším standardu s výhledem na moře a s klimatizací. Přístup k hotelu je pouze lodí s výstupem do vody.

Vybavení

restaurace a bar

Pláž

písečná, přímo před hotelem. Pláž je orientována k jihovýchodu.

Zábava a sport

možnost thajských masáží

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

ventilátor, koupelna s WC, terasa s výhledem do zahrady

Počasí

Krabi

28°C Převážně oblačno

×