800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh jižním Thajskem

KO SAMUI | PHUKET | PHI PHI | KO LANTA | KRABI

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha nebo Vídeň.

2. den

přílet Bangkok, návazně přelet 70 min. na Ko Samui, přivítání českou delegátkou, transfer do hotelu Jasmine Resort 3* PLUS.

3. den

snídaně, fakultativně celodenní okruh po ostrově s českou delegátkou (30 USD), návštěva chrámu Velkého Buddhy, hlavní město ostrova Nathan se starými čínskými teakovými domy, tržnicí a přístavem, vodopády Nam Tok Hin Lat, možnost koupání v džungli uprostřed vodopádů, chrámy Vat Khunaram (zde mumifikovaný mnich) a Vat Samet, meditační centrum, vodopády a nakonec skalní útvary s krásnou vyhlídkou na Lamai Beach. Návrat do resortu.

4. den

snídaně, fakultativně jednodenní výlet lodí s českou delegátkou na Národní mořský park Ang Thong (40 USD). Na 31 km2 ostrovy severozápadně od Ko Samui na ploše 10 x 10 km. 40 neobydlených ostrůvků s vápencovými útesy až 250 m vysokými, pláže s bílým pískem, tropickou vegetací a tyrkysovými lagunami. Návrat do resortu.

5. den

snídaně, volno, odpočinek, možnost fakultativních výletů s českou delegátkou na ostrovy Ko Phangan a Ko Tao lodí.

6. den

snídaně, transfer 20 min. na letiště, přelet 35 min. přes Malajský poloostrov na ostrov Phuket, přivítání českým delegátem, fakultativně výlet na James Bond Island-Phang Na (40 USD), kde se natáčel ,,Muž se zlatou zbraní“. Po cestě návštěva muslimské vesnice. Večer ubytování v hotelu Kamala Beach 3* PLUS.

7. den

snídaně, fakultativně celodenní výlet s českým delegátem po ostrově (40 USD), nejkrásnější pláže, vyhlídky, perlová farma, manufaktura na zpracování kešu oříšků, manufaktura na zpracování rubínů, safírů, zlata a diamantů, buddhistický chrám Vat Chalong, hlavní město ostrova Phuket Town. Večer návrat do hotelu.

8. den

snídaně, transfer 30 min. do přístavu, transfer lodí přes Phi Phi Island (90 min.), dále na Ko Lanta, přivítání českou delegátkou, prohlídka hlavního města Seladan a ubytování v Lanta Island Resort 3*.

9. den

snídaně, volný den, možnost fakultativního celodenního výletu (30 USD) otevřeným vozem s českou delegátkou kolem ostrova, návštěva vesnice kočovných mořských cikánů, nejkrásnější vyhlídky a pláže ostrova, kaučukové plantáže, návrat do resortu.

10. den

snídaně, individuální volno, možnost celodenního výletu lodí na Phi Phi Islands (35 USD), výstup na nejvyšší horu ostrova cca 300 m n. m. s krásnou vyhlídkou a návštěva Monkey Beach, neobydlený Phi Phi Leh, návštěva Maya Bay, kde se natáčel film „Pláž“, panenské Bamboo Island a Moskyto Island, návštěva cípu Phi Phi Doi, návrat Ko Lanta.

11. - 12. den

snídaně, individuální volno.

13. den

snídaně, transfer na letiště Krabi, odlet do Bangkoku, následný odlet do Prahy nebo Vídně.

14. den

přílet Praha nebo Vídeň.

NÁRODNÍ MOŘSKÝ PARK ANG THONG

tvořený 42 ostrovy, na kterých naleznete tropické deštné pralesy, krásné písečné pláže, korálové útesy a vysoké vápencové skály, které nejsou typické pro tuto oblast. Souostroví leží v jihočínském moři severozápadně od ostrova Ko Samui a je domovem mnoha druhů živočichů; opic, ptáků, želv, ještěrů a korálových ryb. Nejnavštěvovanejší ostrovy jsou Ko Mae Ko se sladkovodním tyrkysovým jezerem a překrásnou pláží a Ko Sam Sao s korálovým útesem a vysokým skalním masivem, odkud jsou nádherné výhledy na okolní ostrovy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hua Hin

31°C Polojasno

Cha Am

31°C Polojasno

Ko Chang

27°C Bouřky

Ko Phi Phi

24°C Slabý déšť

Ko Samet

28°C Oblačno

Ko Samui

28°C Slabý déšť

Krabi

26°C Převážně oblačno

Pattaya

32°C Polojasno

Phuket

24°C Slabý déšť

×