800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Thajskem a krásy thajských ostrovů

  • Všechny nádhery Thajska

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy (s mezipřistáním) do Bangkoku.

2. den:

přílet do Bangkoku, transfer do hotelu v centru města, ubytování a odpočinek. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku v centru města.

3. den:

prohlídka Bangkoku: dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s Chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben spoustou porcelánu a nabízí jedinečné výhledy na Bangkok. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Noc v Bangkoku.

4. den:

ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky v pečlivě udržované zahradě. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové více než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Pozdě odpoledne návrat do Bangkoku.

5. den:

brzy ráno cesta na západ od Bangkoku kolem solných polí do města Kanchanaburi. Prohlédnete si válečné muzeum, hřbitov a věhlasný most přes řeku Kwai, který stavěli zajatci během 2. světové války. Odpoledne se projedete lokálkou po železnici smrti s vyhlídkou na okolní krajinu. Vydáte se lodí po řece do vesnice River Kwai, ubytování.

6. den:

ráno se vydáte lodí po řece do Paksengu, podíváte se k jeskyním Kaeng Lava a vstoupíte do jejich nitra. Nezapomenutelným zážitkem bude návštěva výcvikového střediska slonů s projížďkou na slonech. Líbit se vám bude i rafting na bambusových vorech. Cesta autobusem zpět do Bangkoku.

7. den:

transfer na letiště a odlet na Krabi. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Krabi, která je proslulá nádhernými plážemi a vápencovými skalními útvary.

8.–9. den:

volno můžete využít k návštěvě národního parku Phang Nga, můžete se proplout mořskými jeskyněmi i porosty mangrovníků.

10. den:

transfer na souostroví Phi Phi, kde jsou stále nejkrásnější pláže v Thajsku.

11.–12. den:

můžete lenošit ve stínu palem na plážích s bílým pískem nebo se jet potápět k některému z přilehlých ostrůvků.

13. den:

transfer na ostrov Phuket.

14.–15. den:

užijte si koupání, nákupů i nočního života. Můžete podniknout cestu kolem ostrova, navštívit některý ze zdejších buddhistických chrámů nebo akvárium.

16. den:

transfer na letiště, odlet do Prahy (s mezipřistáním).

17. den:

přílet do ČR.

Počasí

Hua Hin

28°C Polojasno

Cha Am

28°C Polojasno

Ko Chang

26°C Slabý déšť

Ko Phi Phi

25°C Slabý déšť

Ko Samet

26°C Převážně oblačno

Ko Samui

27°C Slabý déšť

Krabi

24°C Polojasno

Pattaya

27°C Polojasno

Phuket

25°C Slabý déšť

×