800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOR-SHADA RESORT BY THE SEA

Nejpopulárnějším letoviskem nejen v Siamském zálivu, ale v celé Asii, je Pattaya. Nachází se na jihovýchod od Bangkoku, cca 2 hod. jízdy z letiště či centra města. Den zde můžete strávit opalováním, večery pak v rušných ulicích, stovkách restaurací a zábavních podnicích. Z Pattaya lze podniknout mnoho výletů do okolí – poznání thajského venkova, ostrůvky v Jihočínském moři atd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel je výhodně situován na pláži, do centra Pattaya cca 20 min. jízdy

Ubytování

celková kapacita: 172 pokoje a 16 vil, základní vybavení: klimatizace, satelitní TV, telefon, minibar, trezor, zařízení k přípravě kávy a čaje, vysoušeč vlasů, balkon. Možnost připojení k internetu, kategorie: deluxe pokoje, dor-shada pokoje s výhledem na moře, dor-shada pokoje s výhledem na bazén, dor-shada suity (jedno-, dvou- a tříložnicové suity), pool vily (jedno- a dvouložnicové vily s jacuzzi a vlastními bazény)

Vybavení

směnárna, prádelna, hlídání dětí, exkurze

Stravování

snídaně (formou bufetu), lze za příplatek: večeře

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, dětské hřiště, posilovna, karaoke, restaurace a bary: hlavní à la carte restaurace, venkovní restaurace s výhledem na západ slunce, bar u bazénu, bar na pláži, za poplatek: lázně (masáže a jiné relaxační procedury), 6jamkové golfové hřiště, biliár, shuttle bus do centra Pattaya

Pláž

přímo na soukromé písečné pláži

Náš názor

hotel vhodný i pro rodiny s dětmi přímo na pláži, avšak nedaleko centra Pattaya k odpočinkové i poznávací dovolené.

Počasí

Pattaya

27°C Skoro jasno

×