800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHOLCHAN PATTAYA RESORT

Hotel se rozkládá přímo na pláži, v novém resortu na Pattaye, v blízkosti jejího centra, od mezinárodního letiště je vzdálen jen 90min. jízdy, nedaleko se také nachází golf a dětské atrakce.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se rozkládá přímo na pláži , v novém resortu na Pattaye, v blízkosti jejího centra, od mezinárodního letiště je vzdálen jen 90min. jízdy, nedaleko se také nachází golf a dětské atrakce.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, vlastní sociální zařízení, mini bar, telefon, TV/Sat.

Vybavení

K vybavení komplexu patří 3 restaurace a 2 bary, business centrum, fax/e-mail, směnárna, 24 hodinový pokojový servis, denní kyvadlová doprava do centra, krásný venkovní bazén s vířivkou, 2 tenisové kurty s umělým osvětlením, plně vybavené fitness centrum, squash, hodiny aerobiku, sauna, masáže, vodní sporty na pláži, stolní tenis a plážový volejbal. Restaurace Chaba nabízí speciality místní i mezinárodní kuchyně. V této příjemné restauraci se scházejí i obchodníci z okolí k obědu či odpolední kávě. Ve druhém patře se nachází vietnamská restaurace Le Mekong. Loma restaurant najdete vedle bazénu a nabízí mořské plody a grilované speciality. Dále je zde bar u bazénu a hospůdka. Kongresové centrum s osmi salónky s vybavením je možné využít pro skupiny od 10 do 500 hostů. Hotel je bezbariérový. Snídaně formou bufetu.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Venkovní bazén, 2 osvětlené tenisové kurty, squash, fi tness centrum, aerobik, sauna, masáže, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, dětský klub (pouze o víkend).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Pattaya

27°C Skoro jasno

×