800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERATON HUA HIN RESORT AND SPA

  • Hotel se nachází přímo u tropické pláže
  • Vhodné i pro náročné klienty

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Cha Am je známý svými krásnými tropickými plážemi, skvělou možností relaxu, a také šnorchlování a výletů. Sheraton Hua Hin Resort & Spa patří do světově známého hotelového řetězce Starwood hotels. Leží v hezké zahradě s bazény, přímo u pláže. Vyniká skvělými službami a vysokou kvalitou ubytování, můžeme jej proto doporučit i velmi náročným klientům. V okolí se také nachází několik golfových hřišť, stejně jako nákupní možnosti a restaurace.

Ubytování

V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, LCD TV, připojení k internetu přes WI-FI, telefon s přímou volbou, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar, balkon nebo terasa, trezor a klimatizace.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik bazénů, dětský bazén, obchůdky, možnost hlídání dětí na vyžádání, program pro děti, trezor na recepci, business centrum, možnost výměny měny, spa centrum se širokou nabídkou masáží a procedur, fitness centrum, tenisové kurty, možnost připojení k internetu, 2 restaurace, bar, lounge bar, konferenční prostory a další.

3000

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně

Sport a zábava

Kromě možností aktivit v hotelu jsou zde také vodní sporty na pláži a široká nabídka fakultativních výletů

Pláž

Hotel se nachází přímo u tropické pláže

Počasí

Cha Am

31°C Převážně oblačno

×