800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPerly centrálního a jižního Thajska

Bangkok • Ayutthaya • řeka Kwai • Cha Am • Prajuap • Ranong • Krabi • Koh Samui/Phuket

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy.

2. den:

přílet do Bangkoku, transfer do hotelu v centru města, ubytování a odpočinek. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

3. den:

prohlídka Bangkoku. Dopoledne navštívíte chrám Wat traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně, jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Noc v Bangkoku.

4. den:

ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky v pečlivě udržované zahradě. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové déle než 400 let, prohlédneme si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Pozdě odpoledne návrat do Bangkoku.

5. den:

brzy ráno cesta na západ od Bangkoku kolem solných polí do města Kanchanaburi. Prohlédnete si válečné muzeum, hřbitov a věhlasný most přes řeku Kwai, který stavěli zajatci během 2. světové války. Odpoledne se projedete lokálkou po železnici smrti s vyhlídkou na okolní krajinu. Noc v hotelu na břehu řeky.

6. den:

nezapomenutelným zážitkem bude návštěva výcvikového střediska slonů s projížďkou na slonech. Líbit se vám bude rafting na bambusových vorech. Cesta pokračuje na jih Thajska do letoviska Hua Hin a odpoledne se ubytujete v hotelu.

7. den:

cesta autobusem do městečka Prajuap, kde si prohlédnete město a život jeho obyvatel, okouzleni budete krásou místní pagody a chrámu, ve kterém dovádí opice. Odpoledne cesta krásnou krajinou jižního Thajska do lázeňského města Ranong. Ubytování a noc v hotelu.

8. den:

dopoledne návštěva Punyaban vodopádů a horkých pramenů. Cesta do regionu Krabi k jedinečným skalním útvarům. Nasednete na loďku, která bude proplouvat oblastí Phang-Nga s porosty mangrovníků a nahlédnete do několika jeskyní, naskytnou se vám pohledy na ráj stále ještě turisty málo dotčené části Thajska, navštívíte vesnici mořských cikánů. Ubytování v hotelu v oblasti Krabi.

9. den:

možnost pobytu na ostrovech Phuket nebo Koh Samui.

10.–15. den:

den: volný program s možností mnoha výletů po ostrově nebo okolních ostrovech.

16. den:

volno. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

17. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Hua Hin

30°C Skoro jasno

Cha Am

30°C Skoro jasno

Ko Chang

24°C Slabý déšť

Ko Phi Phi

28°C Polojasno

Ko Samet

28°C Polojasno

Ko Samui

30°C Skoro jasno

Krabi

29°C Skoro jasno

Pattaya

28°C Slabý déšť

Phuket

28°C Polojasno

×