800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPerly jižního Thajska - Koh Samui, Koh Tao a Koh Pha Ngan

  • Krásy jižního Thajska
  • Čas i na koupání a potápění

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den:

přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

3. den:

prohlídka Bangkoku. Dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata, chrámový komplex Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s Chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k Chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben porcelánem a naskýtá jedinečné výhledy na Bangkok. Individuální program. Noc v Bangkoku.

4. den:

ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové od roku 1351 více než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Odpoledne návrat do Bangkoku, ubytování.

5. den:

snídaně, odjezd na světoznámé plovoucí trhy, kde místní prodejci nabízejí své zboží na plovoucích loďkách. Následuje prohlídka nejvyšší pagody v Jihovýchodní Asii Phra Pathom Chedi. Oběd v místní restauraci, návštěva místní vesnice a tradiční vystoupení místních kmenů a kmenů ze severu Thajska, představení thajského boxu, pozorování slonů při práci a tradiční thajská svatba. Návrat do hotelu v Bangkoku.

6. den:

snídaně, transfer na letiště, přelet na ostrov Koh Samui. Následuje transfer do přístavu a přejezd lodí na ostrov Koh Phan Ngan. Ubytování v hotelu.

7.-8. den:

snídaně, celodenní volno, možnost koupání, šnorchlování nebo fakultativní výlet na moře. Nocleh na ostrově.

9. den:

snídaně, odjezd lodí na ostrůvek Koh Tao, individuální program.

10.-11. den:

volno, možnost relaxace, potápění, šnorchlování.

12. den:

snídaně, odjezd lodí na Koh Samui, ubytování.

13.-15. den:

snídaně, volno, na místě řada fakultativních výletů - výlety na slonech do džungle, okruh ostrovem. Určitě si nenechte ujít večerní procházku po Chaweng Beach s nabídkou zábavy, barů, restaurací a místních obchůdků.

16. den:

snídaně, transfer na letiště a odlet s přestupem zpět do Evropy.

17. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Hua Hin

26°C Skoro jasno

Cha Am

26°C Skoro jasno

Ko Chang

26°C Polojasno

Ko Phi Phi

28°C Polojasno

Ko Samet

26°C Polojasno

Ko Samui

29°C Skoro jasno

Krabi

27°C Skoro jasno

Pattaya

28°C Převážně oblačno

Phuket

28°C Polojasno

×