Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Thajsko | Phuket a okolí | Bang Tao Beach

Amanpuri

   Hodnocení

   41,843 reviews

   Poloha a popis

   Poloha

   Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova, 17 km od mezinárodního letiště Phuket (přibližně 25 min jízdy). e stínu mohutných kokosových palem najdete oázu klidu a pohody se soukromou pláží obklopenou třpytivými vodami tyrkysově zbarveného moře.

   Stravování

   The Terrace Restaurant

   Restaurace v těsném sousedství bazénu nabízející posezení v neformálním prostředí a celodenní výběr al fresco pokrmů. Kuchyně je zaměřena na speciality evropské a thajské kuchyně.
   The Restaurant

   Restaurace specializující se na italskou kuchyni se nachází v blízkosti bazénu. Během hlavní sezóny si zde můžete pochutnat na obědech i večeřích, po zbytek roku restaurace podává pouze večeře. Za dobrého počasí se obědy podávají na terase s výhledem na pláž.
   Naoki

   Pár kroků od pláže se nachází restaurace Naoki, kde během hlavní sezóny kouzlí šéfkuchař Naoki Okomura. Ochutnat zde můžete japonskou večeři sestávající se z mnoha chodů - kaiseki, připravovanou s japonskou precizností a francouzským šarmem.
   The Bar

   Bazénový bar přímo láká k posezení a příjemnému ochlazení pomocí nápaditých koktejlů. Nezapomenutelné jsou zde také večery, když se slunce pomalu sklání k obzoru orámovanému třpytivými vodami andamanského moře.
   Beach Club

   Zde naleznete druhý hotelový bar. Během hlavní sezóny se na pláži každý večer griluje

   Vybavení pokoje

   V resortu se nachází celkem 40 pavilónů (bungalovů) a 30 vil, které jsou roztroušeny po kokosovém háji.

   Základní vybavení je následující:

   Klimatizace
   Postele typu king
   TV
   Stereo CD přehrávač
   Přímý telefon
   Připojení na internet
   Trezor
   Minibar
   Vana
   Sprcha
   Fén

   Vybavení hotelu

   Plavecký bazén se sladkou vodou, windsurfing, šnorchlování, sea kayaking, body boarding, plachtění, vodní lyžování, vyjížďky na lodi k blízkým ostrovům a zátokám (Similanské ostrovy, zátoka Phang Nga), rybolov, PADI potápěčské centrum.
   Plně vybavené fitness centrum, tenisové kurty, v blízkosti (do 30 minut jízdy) je pět golfových hřišť splňujících mezinárodní standardy.

   Sport a zábava

   est prostorných thajských pavilónů nabízí vzdušný a prosvětlený prostor, vhodně doplněný dřevěnými a skleněnými doplňky. V lázních se nachází parní lázeň, sprchy, koupelové vany, převlékárny a otevřený meditační prostor. Léčebné i kosmetické procedury je možné podstoupit jak samostatně, tak v páru. Lázeňští terapeuti vám přizpůsobí jakoukoliv proceduru přímo na míru, podle vašich požadavků a potřeb. Pro odpočinek a relaxaci můžete navštívit také saunu, žulovou parní místnost nebo terasu s vodotryskem, kde se také podávají osvěžující zdravé nápoje. Meditační prostor je nezastřešený a otevřený do všech stran, probíhají zde lekce jógy a meditačních cvičení. Všechna kosmetika používaná v lázních je založena na výtažcích z rostlin pěstovaných ekologickým způsobem. Vybranou lázeňskou proceduru můžete samozřejmě absolvovat také v naprostém soukromí vaší vilky.

   Poznámka:

   U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.