800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCAPE SIENNA HOTEL& VILLAS

Největším a nejnavštěvovanějším thajským ostrovem v Andamanském moři je Phuket. Nejživější letovisko Patong v mnoha možnostech zábavy již dohání Pattaya. Upozorňujeme, že také zde je většina hotelů oddělena od pláže silnicí. Let z Bangkoku sem trvá cca 1 hod. a 20 min.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

na výběžku Kamala Beach na klidném vyvýšeném kamenitém místě nad mořem. Na pláž a do letoviska Kamala dojdete za cca 5 min. Patong je vzdálený cca 15 min. jízdy. Transfer z letiště Phuket trvá cca 30 min.

Ubytování

celková kapacita: 146 pokojů s výhledem na moře, základní vybavení: klimatizace, satelitní TV, telefon, minibar, trezor, fén, zařízení k přípravě kávy a čaje, balkon. Za poplatek možnost připojení k internetu, kategorie: 98 studií (32 m2, balkon 8 m2), 44 deluxe pokoje (45 m2, balkon cca 15 m2, vířivka), 2 suity (60 m2, s balkonem 15 m2, vířivka), 2 penthousy (75 m2, s obrovskou terasou 35 m2)

Vybavení

obchod se suvenýry, knihovna, exkurze, možnost zapůjčení vozu. Shuttle bus do Patongu

Stravování

snídaně (formou bufetu)

Pláž

cca 5 min. pěší chůze od pláže Kamala

Sport a zábava

bazén, posilovna, noční život v blízkých barech, restaurace a bary: ”Plum” – hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, “Vanila Sky” – bar s nádherným výhledem na Andamanské moře. Bar u bazénu, za poplatek: joga, pilates, tenis, snooker, lázně (masáže a jiné relaxační a kosmetické procedury), vodní sporty přes místní prodejce na pláži, v blízkosti se nachází 5 golfových hřišť a 4 jachetní přístavy

Náš názor

hotel bez dětí s nádhernými výhledy vybízí k odpočinku. Doporučujeme zapůjčení vozu k poznání okolí.

Počasí

Phuket

32°C Skoro jasno

×