Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Thajsko | Phuket

AMARI CORAL BEACH RESORT

  Poloha a popis

  Poloha

  Resort se nachází na jižním konci Patongu, nejznámější a nejživější pláži na ostrově Phuket, odkud se otevírá krásný pohled na malebný záliv. Vzdálenost od letiště je 50 km, od města 15 km a pěšky od pláže 5 min. Jedná se o jeden z nejlepších hotelů na Phuketu..

  Ubytování

  197 pokojů, z většiny se můžete kochat pohledem na moře, je velice komfortně vybaveno balkonem, TV, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů a klimatizací, deluxe pokoje mají oproti superior pokojům navíc DVD přehrávač, jsou větší a v koupelně mají sprchu i vanu.

  Vybavení

  Široká nabídka stravovacích možností zahrnuje restauraci u bazénu i romantickou italskou restauraci u zálivu. Místní speciality ochutnejte v Kinaree Thai Restaurant nebo si dopřejte některé z vašich oblíbených mezinárodních jídel v Rim Talay Coffee Shop. Svěží Lobby Bar je perfektním místem pro začátek i ukončení vašeho dne.

  Stravování

  Snídaně.

  Sport a zábava

  Dva bazény, tenisové kurty, lázně Jasmina kombinující tradiční thajskou bylinnou léčbu se západními terapiemi, hlídání dětí, obchody, půjčování aut, beauty salon s masážemi a saunou, herna, fitness a potápěčské centrum.