800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAAN BOA

Účelná architektura třípatrového hotelu bez výtahu je tvořena předním a zadním pavilonem, mezi nimiž je vybudováno hotelové atrium s bazénem. Hotelové pokoje jsou umístěny v zadním traktu hotelových budov. Hotel leží přímo na pobřežní promenádě v jižní části střediska Patongu asi 10 minut chůze od centra střediska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písčitá pláž leží přímo před hotelem a je od něho oddělena jen promenádou. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Účelná architektura třípatrového hotelu bez výtahu je tvořena předním a zadním pavilonem, mezi nimiž je vybudováno hotelové atrium s bazénem. Hotelové pokoje jsou umístěny v zadním traktu hotelových budov. Hotel leží přímo na pobřežní promenádě v jižní části střediska Patongu asi 10 minut chůze od centra střediska.

Sport a zábava

Vodní sporty na hlavní pláži střediska Patong. Večerní zábava v barech a diskotékách střediska.

Stravování

Snídaně Možnost dokoupit večeře s obsluhou.

Vybavení hotelu

Malá vzdušná průchozí hala s barem, hotelová restaurace, bazén, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu, masáže, zakázkové krejčovství, thajské masáže, WIFI internetové prostředí.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou umístěny většinou v zadním hotelovém pavilonu s  výhledem na bazén nebo na okolní stavby. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, klimatizaci, minibar, pokojový trezor, SAT-TV, terasu nebo balkon. Fén vlasů za poplatek.

Počasí

Phuket

28°C Oblačno

×