800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLUE MARINE RESORT & SPA

Hotel se nachází v letovisku Patong, asi 5 min. od pláže. Krátkou procházkou se dostanete do centra Patongu a na plážovou promenádu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v letovisku Patong, asi 5 min. od pláže. Krátkou procházkou se dostanete do centra Patongu a na plážovou promenádu.

Ubytování

hotel poskytuje ubytování ve dvou budovách – Amber Glory a a Tubtim Dream. Obě budovy jsou postaveny v odlišném stylu a barevně rozlišeny. Ubytování v 77 pokojích, všechny s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, koupelna s WC, trezorem, minibar/lednice, vařič na kávu a čaj, župany, pantofl e, plážové osušky. Pokoje grand view, s přímým vstupem k bazénu nebo suite za příplatek. Pro děti: dětský bazén, hlídání dětí za poplatek.

Vybavení

kvalitně vybavený komplex: hotelové lobby s recepcí, několik restaurací a barů, knihovna, bar u bazénu, obchůdek se suvenýry, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, fi tne ss, směnárna. Služby za poplatek: konferenční místnost, spa, thajské masáže, hlídání dětí, trezory na recepci nebo v pokoji. Shuttle bus do centra Patongu a do města Phuket.

1
5000
1

Stravování

Snídaně: bufetové Večeře: bufetové za příplatek

Pláž

5 min. chůze od písčité pláže

Náš názor

Hotel s luxusním zázemím a krásným výhledem na moře, z hotelu lze sledovat nádherný západ slunce. Typická architektura, sochy slonů v komplexu od thajských umělců dotváří celkovou atmosféru hotelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 700 m
vzdálenost od Letiště: 45 km
Nákupní možnosti: 700 m
Doba transferu z letiště: 45 min.

Počasí

Phuket

34°C Převážně oblačno

×