800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CENTARA KARON RESORT

Hotel se nachází na západní části ostrova Phuket,přímo na známe pláži Karon Beach. Hotel je vzdálen pouhých pár minut od centra nákupů a zábavy v Patongu. Letiště je od hotelu vzdáleno 45 minut jízdy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

leží v kopci v tropické vegetaci nad nádhernou, 4 km dlouhou Karon Beach v jižní části ostrova. Od pláže Karon je vzdálen cca 3 minuty chůze. Vzdálenost od centra Patongu cca 10 minut, od města Phuket cca 25 minut jízdy a od letiště cca 50 minut jízdy.

Vybavení resortu

316 pokojů, suite a vil ve 4 rezidenčních zónách – The Terraces (vhodné pro svatební cesty), The Lagoon (vhodné pro rodiny s dětmi), Tropicale (pro ty, kdo vyhledávají luxusní ubytování) a The Cabanas (pro ty, kdo dávají přednost naprostému soukromí). Klimatizace, 3 restaurace, 4 bary, 3 bazénové komplexy, 3 dětské bazény, jacuzzi, lázně, sauna, masáže, salón krásy, fitness, vodní sporty, kanoe, tenis, golf, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, internet, sejfy, pronájem aut, shuttle bus do Patongu.

Vybavení pokoje

klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Strava

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou á la carte.

Počasí

Phuket

31°C Slabý déšť

×