800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB ANDAMAN BEACH RESORT

Resort se nachází na kraji pulzujícího Patong Beach uprostřed kokosových palem a tropické zahrady, 30 min. od města Phuket a 45 min. od letiště. Přestože je hotel nedaleko centra, umožňuje strávit zde i ničím nerušenou a klidnou dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort se nachází na kraji pulzujícího Patong Beach uprostřed kokosových palem a tropické zahrady, 30 min. od města Phuket a 45 min. od letiště. Přestože je hotel nedaleko centra, umožňuje strávit zde i ničím nerušenou a klidnou dovolenou.

Vybavení

hotel nabízí ubytování v hotelové budově s vybavením v moderním stylu nebo v bungalovech, které se nacházejí v tropické zahradě. V hotelu je recepce, 2 restaurace, bar, bar s živou hudbou, 2 bazény, rozlehlá zahrada, 6 konferenčních sálů, fitness centrum, tenis, stolní tenis, badminton, šipky, knihovna, internet, business centrum, dětský klub, lázně, pokojový servis.

5000

Služby za poplatek

masáže, hlídání dětí, kurzy thajské kuchyně, kurzy na aranžování květin, vykrajování ovoce a zeleniny, jóga, vodní sporty.

Ubytování

v hlavní budově najdete několik kategorií ubytování – standardní pokoje, deluxe a suity. V bungalovech se nabízí ubytování ve dvou kategoriích. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou a WC, telefonem, SAT/TV, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem a balkonem nebo terasou.

Pro děti

dětský klub.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

velmi dobré služby na vysoké úrovni, vhodné jak pro klidnou dovolenou uprostřed tropické zahrady, tak pro rodiny s dětmi.

Strava

Snídaně:bufetové

Počasí

Phuket

28°C Polojasno

×