800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EVASON PHUKET RESORT AND SIX SEANSES SPA

"Největší thajský ostrov a jedna z nejoblíbenějších prázdninových destinací láká každoročně kolem 1 miliónu turistů. Rozkládá se na ploše 539 km2. Leží asi 900 km jižně od Bangkoku. Na šířku měří 50 km a na délku 22 km. Od severu směrem na jih se zvedá zalesněné pohoří, které přechází do plantáží a rýžových polí uprostřed ostrova. Na východním pobřeží najdete rozsáhlé mangrovníkové porosty. Přibližně 7% plochy ostrova pokrývá chráněný prales. Nejlepší pláže a krásné zátoky se nacházejí na západní straně ostrova. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Největší thajský ostrov a jedna z nejoblíbenějších prázdninových destinací láká každoročně kolem 1 miliónu turistů. Rozkládá se na ploše 539 km2. Leží asi 900 km jižně od Bangkoku. Na šířku měří 50 km a na délku 22 km. Od severu směrem na jih se zvedá zalesněné pohoří, které přechází do plantáží a rýžových polí uprostřed ostrova. Na východním pobřeží najdete rozsáhlé mangrovníkové porosty. Přibližně 7% plochy ostrova pokrývá chráněný prales. Nejlepší pláže a krásné zátoky se nacházejí na západní straně ostrova. Resort leží přímo u moře na jihovýchodě ostrova Phuket. Cesta z letiště trvá 55 minut, do města Phuket je to asi 20 minut jízdy. Pláž Rawai je vzdálena asi 10 minut jízdy, relativně nedaleko se nacházejí i další krásné pláže - Kata nebo Karon. Na Patong Beach - hlavní centrum nočního života na ostrově - trvá cesta přibližně 25 minut jízdy.

Ubytování

Resort nabízí 260 elegantně zařízených pokojů, několik luxusních vil a vilu pro novomanžele na blízkém ostrově Bon. Pokoje mají většinou výhled na moře. K vybavení patří telefon, satelitní televize, CD přehrávač, video, minibar, sejf, vysoušeč vlasů, pohovka a pracovní stůl. Pokoje mají koupelnu s vanou i se sprchou a koutek na přípravu kávy nebo čaje. Evason Duplex Pool Suite a The Evason Pool Villa /Suite/ mají navíc mj. vlastní bazén.

Vybavení

Resort se rozkládá na 64 akrech a obklopuje ho krásná tropická zahrada. Hostům jsou k dipozici 4 restaurace (thajská, asijská, mezinárodní, fusion), několik barů, vinný sklípek, 3 bazény, knihovna s internetem, obchody, hlídání dětí (4 -11 let), dětský klub, lázně, salon krásy, různé druhy masáží, dvě sauny a parní lázně, business centrum, cestovní kancelář nebo půjčovna aut. Pro sportovce jsou dva osvětlené tenisové kurty, hřiště na volejbal či fitness centrum; v areálu se nachází obchod pro potapěče, je možné šnorchlovat nebo využít široké nabídky vodních sportů.

13000

Stravování

Se snídaní.

Six Senses Spa:

Tyto luxusní lázně jsou rozprostřeny ve třech patrech a v novém standardu lázní. V centru najdete 6 léčivých pokojů, 2 sauny, 2 parní lázně, 3 pokoje specializované hlavně pro masáže párů. Další 4 pokoje jsou situovány na terasách s výhledem na Andamanské moře.

Pláž

Přímo na pláži.

Sport a zábava

Volejbal, tenis, stolní tenis, fitness, bazén, vodní sporty, šnorchlování, potápění.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Phuket

26°C Polojasno

×