800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KARON PRINCESS RESORT

Hotel se nachází v menším letovisku Karon Beach, od pláže je oddělen pouze sil nicí a nově vybudovanou promenádou. Do centra letoviska s restauracemi, trhy a obchody asi 5 min. chůze. Do rušného letoviska Patong Beach 15 min. autem. Transfer z letiště do hotelu asi 1 hod.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v menším letovisku Karon Beach, od pláže je oddělen pouze sil nicí a nově vybudovanou promenádou. Do centra letoviska s restauracemi, trhy a obchody asi 5 min. chůze. Do rušného letoviska Patong Beach 15 min. autem. Transfer z letiště do hotelu asi 1 hod.

Ubytování

ubytování ve 2patrových budovách, prostorné pokoje s klimatizací, koupelnou, WC, minibarem, TV, telefonem, trezorem a balkonem. Za příplatek pokoje stranou k moři a deluxe.

Vybavení

hotelová hala s recepcí, butik, restaurace, bar, bazén, bar u bazénu, jacuzzi. Služby za poplatek: internet, thajské masáže, prádelna a čistírna, vodní sporty na pláži. Pro děti: dětský bazén.

Stravování

snídaně Snídaně: bufetové Večeře: servírované za příplatek

Náš názor

Kvalitní hotel za příznivé ceny, doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnější dovolenou. Výhodou je poloha u jedné z nejkrásnějších pláží na Phuketu.

Pláž

20 m od písčité pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Phuket

28°C Polojasno

×