800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KATA BEACH RESORT

Pěkný luxusní hotel se nachází přímo na pláži Kata, která je pravděpodobně nejkrásnější pláží celého ostrova. Centrum střediska s několika obchůdky a restauracemi je situováno pouze několik kroků od hotelu. Patong, nejrušnější letovisko na ostrově plné restaurací a obchůdků, je vzdálen cca 15 minut jízdy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pěkný luxusní hotel se nachází přímo na pláži Kata, která je pravděpodobně nejkrásnější pláží celého ostrova. Centrum střediska s několika obchůdky a restauracemi je situováno pouze několik kroků od hotelu. Patong, nejrušnější letovisko na ostrově plné restaurací a obchůdků, je vzdálen cca 20 minut jízdy.

Středisko

Phuket - Kata Beach

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří atriová hala s recepcí, dva výtahy, obchody, krejčovský salón, kadeřník, konferenční místnost, dvě restaurace a bar u bazénu. V hotelové zahradě je bazén s terasou na opalování, sauna a fitness.

Pokoje

Luxusně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a příslušenstvím jsou vybaveny televizí se satelitním programem, rádiem, telefonem, minibarem, trezorem za poplatek (nebo možnost pronájmu trezoru na recepci zdarma), fénem, varnou konvicí, klimatizací a balkonem. K dispozici jsou pokoje de luxe s výhledem na moře nebo superior s výhledem do zahrady nebo do okolí.

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem.

Sport a zábava

Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek).

Pláž

Z hotelového areálu je bezprostřední vstup na krásnou písčitou pláž. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Upozornění

Skupinové termíny 13/14-denní
Česky mluvící delegát je k dispozici pouze na Pattayi, Ko Samui a Phuketu. Na Krabi a Ko Changu je k dispozici anglicky mluvící asistence zahr. Partnera

Počasí

Phuket

30°C Polojasno

×