800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL METADEE RESORT

"Resort umístěný v oblasti pláže Kata (vzdálenost od pláže cca 1 km), v jihozápadní části ostrova, cca 1 hodinu jízdy od letiště. Pláž Kata je známá svou krásou, čistým mořem a je ideální pro rodiny i páry. Známá pláž Patong je dostupná za cca 15 minut jízdy. Hotel je nadeko od pláže Kata a obchodního centra. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort umístěný v oblasti pláže Kata (vzdálenost od pláže cca 1 km), v jihozápadní části ostrova, cca 1 hodinu jízdy od letiště. Pláž Kata je známá svou krásou, čistým mořem a je ideální pro rodiny i páry. Známá pláž Patong je dostupná za cca 15 minut jízdy. Hotel je nadeko od pláže Kata a obchodního centra.

Ubytování

Hotel nabízí 76 pokojů a vil v tropické zahradě s velkým bazénem, z některých pokojů je přímý vstup do bazénu. V rezortu jsou možné 4 typy ubytování – deluxe pokoje s výhledem na bazén (v ceně), deluxe pokoje se vstupem do bazénu (příplatek od 7 350 Kč / pokoj / pobyt), vily se vstupem do bazénu (příplatek od 16 060 Kč / pokoj / pobyt) a soukromé vily s vlastním bazénem (příplatek od 29 120 Kč / pokoj / pobyt). Všechny pokoje mají klimatizaci, mini bar, telefon, psací stůl, sociální zařízení, rychlovarnou konvici.

Vybavení

Venkovní otevřená restaurace Himmaphan s výhledem na bazén (snídaně, obědy, večeře, kombinace evropské a asijské kuchyně), internet, půjčovna motorek, aut, bazén s vířivkou, fitness, restaurace, konferenční prostory, výlety, lázně Matadee Spa.

Stravování

Snídaně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Phuket

27°C Polojasno

×