800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERATON GRANDE LAGUNA

Rozlehlý plně soběstačný hotelový komplex je situován na březích mořské laguny na západním pobřeží ostrova Phuket asi 20 minut jízdy od střediska Patong. Jedno a dvoupatrové pavilony a samostatné přízemí nebo patrové vily zasazené do prostředí tropické zahrady.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Jeden z nejlepších resortů na ostrově Phuket a v Thajsku vůbec!

Poloha

Phuket, je součástí integrovaného resortu Laguna Phuket, leží na západní straně ostrova, přímo u dlouhé písečné pláže Bang Tao, na malém ostrově uprostřed laguny, v tropické zahradě se spoustou mostíků, pontonů, vodních kanálů, cca 30 minut jízdy od Patong Beach a golfového hřiště, cca 20 minut jízdy od letiště.

Vybavení resortu

419 pokojů a vil s výhledem do zahrady, na lagunu, na bazén nebo na moře. Klimatizace, 7 restaurací a barů, obrovský bazén s jacuzzi a vodopády, dětský bazén, Angsana Spa, fitness, potá­pění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, golf, hrací automaty, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet, pronájem aut, shuttle bus na Patong Beach a na golfové hřiště.

Vybavení pokoje

klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, internetová přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Strava

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Počasí

Phuket

31°C Slabý déšť

×