800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KAMALA BEACH 4* + LANTA SAND RESORT 4*

Ruch i klid jižního Thajska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PHUKET
Snídaně. Dopolední transfer na letiště, 90-ti minutový let na ostrov Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 9. den

PHUKET
Snídaně. Volný pobyt na Phuketu. Možnost koupání, vodních sportů, případně výletů do okolí. Doporučujeme okruh po ostrově a celodenní výlet do scénické zátoky Phang Nga.

10. den

PHUKET – KO LANTA
Snídaně. Lodní transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytování ve vybraném resortu, volno. Doporučujeme pronájem motocyklu, případně služby sběrných taxíků – songthaew.

11. - 15. den

KO LANTA
Snídaně. Pobyt na tomto překrásném ostrově se podobá spíše snu než skutečnosti. Kromě příjemného lenošení na sluncem zalitých plážích, v prohřátých vlnách tropického moře a v lahodném stínu palmových hájů ostrov nabízí celou řadu dalších lákadel. Rozhodně doporučujeme navštěvu vesnice mořských nomádů Sang Ga U na jihozápadním cípu ostrova, krápníkové jeskyně Mai Kaeo či lze na kánoi podniknout přírodovědeckou expedici do mangrovových porostů na ostrově Lanta Noi. Nejjižnější výběžek ostrova tvoří součást národního mořského parku Mu Ko Lanta a nacházejí se zde jedny z nej krásnějších scenérií ostrova. Ani vzdálenější ostrov Ko Muk se známou Smaragdovou jeskyní by však neměl ujít Vaší pozornosti. Večery na ostrově bývají poklidné, neskutečná hra barev zapadajícího moře je dobrou kulisou k posezení u sklenky něčeho dobrého v některé z příjemných plážových hospůdek.

16. den

KO LANTA – KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Lodní přejezd do Krabi, transfer na letiště, odlet do Bangkoku a následné pokračování do Prahy. Let na trase Bangkok – Praha.

KAMALA BEACH 4*

Poloha

osvědčený hotelový areál leží přímo na jedné z nejhezčích a nejklidnějších pláží Phuketu - na pláži Kamala. Vzdálenost od živé pláže Patong Beach, známé nočním životem, je 5 km. V okolí je pouze několik malých místních restaurací a obchůdků. Hotel byl v létě 2005 zcela zrekonstruován. Hotel má 200 pokojů. Ve standardní nabídce jsou pokoje deluxe s částečným výhledem na moře nebo na bazén.

Vybavení

2 restaurace, 3 bary, konferenční centrum, internet, obchod, čistírna, půjčovna aut a motocyklů, směnárna, masážní centrum, krej čovský salón

Pláž

písečná, přímo před hotelem

Zábava a sport

2 bazény, dětské brouzdaliště

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, TV, lednička s minibarem, pokojový trezor, varná konvice, vysoušeč vlasů, připojení k internetu, balkón nebo terasa

LANTA SAND RESORT 4*

Poloha

velmi kvalitní hotel leží na pláži Phra Ae. Hojně jsou využity přírodní materiály a tropická dřeva. V hotelu je 48 pokojů. V základní nabídce jsou bungalovy superior.

Vybavení

restaurant, 2 bary, trezory na recepci, konferenční sál, pokojový servis, internet, obchůdek

Pláž

písečná, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén, jacuzzi, půjčovna kajaků a horských kol, meditační kurzy, potápěčské centrum, relaxační lázně, thajská masáž

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, TV, minibar, telefon, varná konvice, balkón

Počasí

Phuket

27°C Převážně oblačno

×