800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KATA THANI RESORT 5* + CHA -DA BEACH RESORT AND SPA 5*

Ruch i klid jižního Thajska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PHUKET
Snídaně. Dopolední transfer na letiště, 90-ti minutový let na ostrov Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 9. den

PHUKET
Snídaně. Volný pobyt na Phuketu. Možnost koupání, vodních sportů, případně výletů do okolí. Doporučujeme okruh po ostrově a celodenní výlet do scénické zátoky Phang Nga.

10. den

PHUKET – KO LANTA
Snídaně. Lodní transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytování ve vybraném resortu, volno. Doporučujeme pronájem motocyklu, případně služby sběrných taxíků – songthaew.

11. - 15. den

KO LANTA
Snídaně. Pobyt na tomto překrásném ostrově se podobá spíše snu než skutečnosti. Kromě příjemného lenošení na sluncem zalitých plážích, v prohřátých vlnách tropického moře a v lahodném stínu palmových hájů ostrov nabízí celou řadu dalších lákadel. Rozhodně doporučujeme navštěvu vesnice mořských nomádů Sang Ga U na jihozápadním cípu ostrova, krápníkové jeskyně Mai Kaeo či lze na kánoi podniknout přírodovědeckou expedici do mangrovových porostů na ostrově Lanta Noi. Nejjižnější výběžek ostrova tvoří součást národního mořského parku Mu Ko Lanta a nacházejí se zde jedny z nej krásnějších scenérií ostrova. Ani vzdálenější ostrov Ko Muk se známou Smaragdovou jeskyní by však neměl ujít Vaší pozornosti. Večery na ostrově bývají poklidné, neskutečná hra barev zapadajícího moře je dobrou kulisou k posezení u sklenky něčeho dobrého v některé z příjemných plážových hospůdek.

16. den

KO LANTA – KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Lodní přejezd do Krabi, transfer na letiště, odlet do Bangkoku a následné pokračování do Prahy. Let na trase Bangkok – Praha.

KATA THANI RESORT 5*

Poloha

nízkopodlažní budova leží v háji kokosových palem podél jedné z nejkouzelnějších phuketských pláží - pláže Kata Noi. Hotel je znám svým ochotným a příjemným personálem. V interiérech převažují přírodní materiály a tropická dřeva. V základní nabídce jsou pokoje kategorie junior suite v přímořském křídle Thani. Pokoje v křídle Bhuri se slevou

Vybavení

4 restaurace, dětská pečovatelka, kosmetický a kadeřnický salón, půjčovna vozidel, obchod se suvenýry, konferenční středisko, kyvadlový autobus do města Phuketu zdarma

Pláž

písečná, přímo v areálu hotelu

Zábava a sport

5 venkovních bazénů, 3 vířivky, fitness centrum, sauna, stolní tenis, herna, hřiště na volejbal, 2 tenisové kurty, petanque, potápěčské středisko, biliár, relaxační lázně s thajskou masáží, v hlavní sezóně vodní aerobik v bazénu

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelových restauracích

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, pokojový trezor, rychlovarná konvice, fén na vlasy, balkón či terasa s výhledem na moře

CHA-DA BEACH RESORT AND SPA 5*

Poloha

velmi luxusní hotelový areál leží přímo u pláže Klong Dao. Je tvořen stylovými moderními pavilóny, jež jsou situovány kolem bazénu a v tropické zahradě. Hotel má 197 pokojů, základní kategorií ubytování je silver grand suite. Za příplatek možno ubytování v pokojích vyšší kategorie: gold a platinum grand suite a blíže k pláži: emerald suite a diamond suite.

Vybavení

2 restaurace, 2 bary, kavárna, obchůdek, byznys centrum, internet, dětský klub

Pláž

písečná, přímo před hotelem. Pláž je orientována k západu.

Zábava a sport

2 bazény, vířivka, fitness centrum, relaxační lázně, možnost thajských masáží a vodních sportů na pláži

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelových restauracích

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, TV, minibar, varná konvice, terasa či balkón, s výhledem do zahrady

Počasí

Phuket

34°C Polojasno

×