800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPATONG BEACH 4* + THAI VILLAGE RESORT 3*

Za krásami jižního Thajska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PHUKET
Snídaně. Dopolední transfer na letiště, přelet na ostrov Phuket. Transfer do hotelu, ubytování.

5. - 9. den

PHUKET
Snídaně. Volný čas na koupání, opalování, sport na největším z thajských ostrovů. Můžete obdivovat nádherné dlouhé písčité pláže s nesčetnými mořskými zátokami. Můžete navštívit město Phuket s možností výhodných nákupů, návštěv trhů, denních a nočních klubů, masážních salonů, barů a diskoték. Můžete si pronajmout loď a vydat se objevovat nádherný podmořský svět Andamanského moře, popř. vyzkoušet rybolov na moři.

10. den

PHUKET – KRABI
Snídaně. Transfer minibusem (cca 3 hod.) do 130 km vzdáleného letoviska Krabi. Ubytování v hotelu, volný čas.

11. - 15. den

KRABI
Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné dlouhé pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami nabízejí ideální místo pro romantickou dovolenou. Pestrobarevný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí.

16. den

KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Bangkoku, přesun na mezinárodní letiště, odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

PATONG BEACH 4*

Poloha

tento hotel leží na pláži Patong obklopující mnoho nákupních a zábavních možností. Nabízí 245 pokojů rozdělené do kategorií superior, de luxe a suite. V základní nabídce jsou pokoje superior

Vybavení

3 restaurace, bar s živou hudbou, 2 bary a 1 plážový bar, pokojový servis 24 hodin denně, konferenční místnost, čistírna, půjčovna aut a skútrů, salón krásy

Pláž

písečná přímo před hotelem oddělená nábřežní komunikací

Zábava a sport

bazén, sauna, fitness centrum, masáže, relaxační lázně, biliár, tenisové kurty

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, balkon či terasa, denní noviny, fén, minibar, TV, varná konvice

THAI VILLAGE RESORT 3*

Poloha

nádherný hotel postavený v thajském stylu se nachází v klidné části malebné krajiny letoviska Krabi kousek od jedné z nejlepších pláží v Krabi Phra Nang Bay. Ubytování je ve dvou až tří patrových pavilonech, hotel nabízí 130 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje typu deluxe.

Vybavení

2 restaurace, 2 bary, kavárna , připojení k internetu za poplatek, čistírna, pokojový servis, dětská pečovatelka, konferenční centrum, obchod se suvenýry, kadeřnictví

Pláž

hotel má svou soukromou pláž, kerá je vzdálená cca 10 minut chůzí od hotelu a kam hotel zajišťuje pravidelné každodenní transfery

Zábava a sport

3 bazény, dětský bazén, fitness centrum, masážní a relaxační centrum

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

pokoje jsou elegantní a v klasickém thajském stylu. Do vybavení pokojů patří nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, TV, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, varná konvice, balkón.

Počasí

Phuket

33°C Skoro jasno

×