800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PHUKET OCEAN RESORT 3* + RAILAY BAY 3,5*

Za krásami jižního Thajska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PHUKET
Snídaně. Dopolední transfer na letiště, přelet na ostrov Phuket. Transfer do hotelu, ubytování.

5. - 9. den

PHUKET
Snídaně. Volný čas na koupání, opalování, sport na největším z thajských ostrovů. Můžete obdivovat nádherné dlouhé písčité pláže s nesčetnými mořskými zátokami. Můžete navštívit město Phuket s možností výhodných nákupů, návštěv trhů, denních a nočních klubů, masážních salonů, barů a diskoték. Můžete si pronajmout loď a vydat se objevovat nádherný podmořský svět Andamanského moře, popř. vyzkoušet rybolov na moři.

10. den

PHUKET – KRABI
Snídaně. Transfer minibusem (cca 3 hod.) do 130 km vzdáleného letoviska Krabi. Ubytování v hotelu, volný čas.

11. - 15. den

KRABI
Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné dlouhé pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami nabízejí ideální místo pro romantickou dovolenou. Pestrobarevný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí.

16. den

KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Bangkoku, přesun na mezinárodní letiště, odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

PHUKET OCEAN RESORT 3*

Poloha

velmi příjemný a oblíbený hotel je položen v bujné zeleni tropické zahrady na svahu, zhruba 3 minuty chůze od pláže Karon. Mezi hotelem a mořem se rozkládá mořská laguna. Nedaleko hotelu je malé centrum s obchůdky, restauranty a bary. Hotel má 180 pokojů.

Vybavení

restaurace s bohatým výběrem specialit thajské a čínské kuchyně, výtah, půjčovna vozidel, internetová kavárna, pokojový servis, čistírna, obchod, směnárna

Pláž

písečná, zhruba 200 metrů od hotelu a je oddělena nábřežní komunikací a lagunou

Zábava a sport

3 bazény, dětské brouzdaliště, fitness centrum, herna, relaxační lázně s thajskou masérnou, dětský koutek

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon, varná konvice, vysoušeč vlasů, trezor, připojení k internetu, balkón nebo terasa. Všechny pokoje jsou obráceny k západu ve směru na moře, výhled na západ slunce je odtud uchvacující.

RAILAY BAY 3,5*

Poloha

hotelový komplex se skládá ze 140 pokojů rozdělených do dvoupatrových budov a bungalovů v tropické zahradě přímo na pobřeží malebné pláže Hat Railey obklopen nádhernou přírodní scenérií. V základní nabídce jsou pokoje dlx s výhledem do zahrady, vily jsou za příplatek na vyžádání. Přístup k hotelu je pouze lodí s výstupem do vody.

Vybavení

restaurace u pláže Railay west, obchod, internet

Pláž

písečná přímo u hotelu

Sport a zábava

bazén, relaxační lázně, vodní sporty

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, TV, DVD, telefon, minibar, trezor, koupelna s WC, kávovar, vysoušeč vlasů

Počasí

Phuket

26°C Oblačno

×