800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PHUKET OCEAN RESORT 3* + ROYAL LANTA RESORT 3*

Ruch i klid jižního Thajska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PHUKET
Snídaně. Dopolední transfer na letiště, 90-ti minutový let na ostrov Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 9. den

PHUKET
Snídaně. Volný pobyt na Phuketu. Možnost koupání, vodních sportů, případně výletů do okolí. Doporučujeme okruh po ostrově a celodenní výlet do scénické zátoky Phang Nga.

10. den

PHUKET – KO LANTA
Snídaně. Lodní transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytování ve vybraném resortu, volno. Doporučujeme pronájem motocyklu, případně služby sběrných taxíků – songthaew.

11. - 15. den

KO LANTA
Snídaně. Pobyt na tomto překrásném ostrově se podobá spíše snu než skutečnosti. Kromě příjemného lenošení na sluncem zalitých plážích, v prohřátých vlnách tropického moře a v lahodném stínu palmových hájů ostrov nabízí celou řadu dalších lákadel. Rozhodně doporučujeme navštěvu vesnice mořských nomádů Sang Ga U na jihozápadním cípu ostrova, krápníkové jeskyně Mai Kaeo či lze na kánoi podniknout přírodovědeckou expedici do mangrovových porostů na ostrově Lanta Noi. Nejjižnější výběžek ostrova tvoří součást národního mořského parku Mu Ko Lanta a nacházejí se zde jedny z nej krásnějších scenérií ostrova. Ani vzdálenější ostrov Ko Muk se známou Smaragdovou jeskyní by však neměl ujít Vaší pozornosti. Večery na ostrově bývají poklidné, neskutečná hra barev zapadajícího moře je dobrou kulisou k posezení u sklenky něčeho dobrého v některé z příjemných plážových hospůdek.

16. den

KO LANTA – KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Lodní přejezd do Krabi, transfer na letiště, odlet do Bangkoku a následné pokračování do Prahy. Let na trase Bangkok – Praha.

PHUKET OCEAN RESORT 3*

Poloha

velmi příjemný a oblíbený hotel je položen v bujné zeleni tropické zahrady na svahu, zhruba 3 minuty chůze od pláže Karon. Mezi hotelem a mořem se rozkládá mořská laguna. Nedaleko hotelu je malé centrum s obchůdky, restauranty a bary. Hotel má 180 pokojů.

Vybavení

restaurace s bohatým výběrem specialit thajské a čínské kuchyně, výtah, půjčovna vozidel, internetová kavárna, pokojový servis, čistírna, obchod, směnárna

Pláž

písečná, zhruba 200 metrů od hotelu a je oddělena nábřežní komunikací a lagunou

Zábava a sport

3 bazény, dětské brouzdaliště, fitness centrum, herna, relaxační lázně s thajskou masérnou, dětský koutek

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon, varná konvice, vysoušeč vlasů, trezor, připojení k internetu, balkón nebo terasa. Všechny pokoje jsou obráceny k západu ve směru na moře, výhled na západ slunce je odtud uchvacující.

ROYAL LANTA RESORT 3*

Poloha

tento velice příjemný hotel je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Je obklopen bujnou tropickou zahradou, která dává každému hostu své soukromí a pocit nádherné přírody kolem sebe. Leží na pláži Klong Dao. Hotel se skládá z dvoupatrových pavilónů, z kterých je výhled do zahrady nebo okolní přírody. Nabízí 48 pokojů, v základní nabídce jsou pokoje typu de luxe.

Vybavení

restaurace, bar, obchod, kavárna, konferenční místnost, směnárna, čistírna, trezor na recepci, připojení k internetu za poplatek.

Pláž

písečná přímo před hotelem

Zábava a sport

2 bazény s výhledem na pláž a do okolní přírody, masážní a relaxační centrum, salon krásy, půjčovna kol.

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Ubytování

nastavitelná klimatizace, TV, lednice, koupelna s WC

Počasí

Phuket

28°C Polojasno

×