800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TONY RESORT 3* + ROYAL LANTA RESORT 3*

Ruch i klid jižního Thajska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – PHUKET
Snídaně. Dopolední transfer na letiště, 90-ti minutový let na ostrov Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 9. den

PHUKET
Snídaně. Volný pobyt na Phuketu. Možnost koupání, vodních sportů, případně výletů do okolí. Doporučujeme okruh po ostrově a celodenní výlet do scénické zátoky Phang Nga.

10. den

PHUKET – KO LANTA
Snídaně. Lodní transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytování ve vybraném resortu, volno. Doporučujeme pronájem motocyklu, případně služby sběrných taxíků – songthaew.

11. - 15. den

KO LANTA
Snídaně. Pobyt na tomto překrásném ostrově se podobá spíše snu než skutečnosti. Kromě příjemného lenošení na sluncem zalitých plážích, v prohřátých vlnách tropického moře a v lahodném stínu palmových hájů ostrov nabízí celou řadu dalších lákadel. Rozhodně doporučujeme navštěvu vesnice mořských nomádů Sang Ga U na jihozápadním cípu ostrova, krápníkové jeskyně Mai Kaeo či lze na kánoi podniknout přírodovědeckou expedici do mangrovových porostů na ostrově Lanta Noi. Nejjižnější výběžek ostrova tvoří součást národního mořského parku Mu Ko Lanta a nacházejí se zde jedny z nej krásnějších scenérií ostrova. Ani vzdálenější ostrov Ko Muk se známou Smaragdovou jeskyní by však neměl ujít Vaší pozornosti. Večery na ostrově bývají poklidné, neskutečná hra barev zapadajícího moře je dobrou kulisou k posezení u sklenky něčeho dobrého v některé z příjemných plážových hospůdek.

16. den

KO LANTA – KRABI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Lodní přejezd do Krabi, transfer na letiště, odlet do Bangkoku a následné pokračování do Prahy. Let na trase Bangkok – Praha.

TONY RESORT 3*

Poloha

hotel o 102 pokojích v thajském stylu leží na Patongu cca 400 metrů od moře nedaleko středisek nočního života

Vybavení

restaurace s bohatým výběrem národní i mezinárodní kuchyně, bar, salón krásy, trezory na recepci

Pláž

písečná, zhruba 400 metrů od hotelu

Zábava a sport

bazén s dětským brouzdalištěm, tradiční thajská masérna

Stravování

snídaně

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, TV, minibar, telefon, balkon či terasa s výhledem na bazén, vysoušeč vlasů lze zapůjčit na recepci

ROYAL LANTA RESORT 3*

Poloha

tento velice příjemný hotel je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Je obklopen bujnou tropickou zahradou, která dává každému hostu své soukromí a pocit nádherné přírody kolem sebe. Leží na pláži Klong Dao. Hotel se skládá z dvoupatrových pavilónů, z kterých je výhled do zahrady nebo okolní přírody. Nabízí 48 pokojů, v základní nabídce jsou pokoje typu de luxe.

Vybavení

restaurace, bar, obchod, kavárna, konferenční místnost, směnárna, čistírna, trezor na recepci, připojení k internetu za poplatek.

Pláž

písečná přímo před hotelem

Zábava a sport

2 bazény s výhledem na pláž a do okolní přírody, masážní a relaxační centrum, salon krásy, půjčovna kol.

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Ubytování

nastavitelná klimatizace, TV, lednice, koupelna s WC

Počasí

Phuket

26°C Převážně oblačno

×