800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyABSOLUTE PATONG VILLA

Resort se leží v tropickém svahu v jižní části Patong Beach na krásném tropickém ostrově na Phuketu. Od centra Patong Beach, s mnoha restauracemi, obchody a nočním životem je vzdálen jen cca 10 minut. Jeho poloha uprostřed přírody a v klidné části Patong Beach zaručuje klientům klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Letiště je od hotelu cca 45 min.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort se leží v tropickém svahu v jižní části Patong Beach na krásném tropickém ostrově na Phuketu. Od centra Patong Beach, s mnoha restauracemi, obchody a nočním životem je vzdálen jen cca 10 minut. Jeho poloha uprostřed přírody a v klidné části Patong Beach zaručuje klientům klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Letiště je od hotelu cca 45 min.

Ubytování

klimatizace, SAT/TV, telefon, minibar, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, internet, balkon, trezor, souprava na přípravu kávy a čaje.

Vybavení

12 pokojů s výhledem na svah a 18 pokojů s výhledem na bazén. Hotel má bazén, dětský bazén, jacuzzi, bar u bazénu, prádelnu, zdarma bezdrátový internet, pokojový servis, zdarma shuttle na Patong Beach. Služby za poplatek: pronájem auta a kol.

Stravování

Snídaně: bufetové

Pláž

5 min. od písčité pláže

Náš názor

Příjemný hotel s příjemným personálem a klidnou polohou nedaleko pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Phuket

28°C Převážně oblačno

×