800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CENTARA KARON RESORT

Hotel se nachází na západní části ostrova Phuket,přímo na známe pláži Karon Beach. Hotel je vzdálen pouhých pár minut od centra nákupů a zábavy v Patongu. Letiště je od hotelu vzdáleno 45 minut jízdy.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

resort se nachází na západním pobřeží ostrova Phuket. Cesta z letiště trvá cca 45 minut. V pozadí resortu se rozprostírají zelené kopce a pláž je jen pár minut chůze. Centara Karon Resort Phuket je rozdělen do čtyř obytných zón, které nabízejí různé životní styly pro různé potřeby, přímo v srdci jednoho z nejoblíbenějších letovisek na ostrově. Jednotlivci, páry i rodiny zde najdou prostorné pokoje a spoustu volnočasových aktivit.

Ubytování

resort je rodělen do 4 obytných zón – terraces, lagoon, tropicale a cabanas s 316 pokoji a 19 vil, které jsou rozprostřeny po celém areálu. Pokoje jsou běžně vybaveny sociálním zařízením, vybavená terasa, klimatizace, Tv/sat, fén, trezor, mini bar a lednice.

Vybavení

recepce, restaurace, bary, bary v bazénu, fitness centrum, tenisové kurty, směnárna, prádelna a čistírna, lékař, půjčovna aut, hlídání dětí, kulečník, dětský klub, 3 bazény s odděleným dětským bazénem, vodopády a skluzavky, wifi.

8000

Stravování

snídaně formou bufetu.

Sport a zábava

3 bazény, dětský bazén, kulečník, tenisové kurty, fakultativní výlety a vodní sporty.

Pláž

bílý písek, cca 3 minuty chůze od resortu.

Možnosti ubytování

Počasí

Phuket

27°C Polojasno