800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAN SABAI SUNSET BEACH SAMUI

Kouzelný čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo na úžasné pláži s nádherným výhledem na pobřeží Koh Samui. V hotelu najdete elegantní lázně či nádherné tropické zahrady, ve kterých jsou rozesety vily v thajském stylu. V tomto hotelu si svou dovolenou užijete naplno.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kouzelný čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo na úžasné pláži s nádherným výhledem na pobřeží Koh Samui. V hotelu najdete elegantní lázně či nádherné tropické zahrady, ve kterých jsou rozesety vily v thajském stylu. V tomto hotelu si svou dovolenou užijete naplno. Nachází se na Ban Taling Ngam, která je jednou z nejkrásnějších pláží v zemi. Hotel se nachází asi 40 minut od letiště Samui.

Ubytování

V hotelu se nachází pokoje třech kategorií, a to Sunset Jacuzzi Room, Garden Jacuzzi Villa a Beach Front Pool Villa. Součástí vybavení každého pokoje je klimatizace, minibar, satelitní televize, DVD přehrávač, set na přípravu kávy a čaje, fén, župan a sejf. Z balkonů je nádherný výhled na moře. Relaxovat můžete v soukromých vířivkách.

Vybavení

Restaurace L´Ananas servírující thajskou a mezinárodní kuchyni a 50 různých vín z celého světa – s možností soukromých večeří na pláži, bary, 30 m bazén, parní lázně, tradiční thajský masážní salón/ lázně (relaxační masáž, klasická thajská masáž, zábaly, peelingy, ošetření obličeje, detoxikační kúry, aromaterapie, obličejové masky, programy proti stárnutí pleti atd.). Dále se v resortu nachází fitness centrum, sauna, health klub, prádelna a parkoviště. K dispozici Vám je také pokojový servis.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Krásná písčitá Ban Taling Ngam přímo u hotelu.

Sport a zábava

Fitness centrum, 30 m dlouhý bazén, vířivky, solné koupele, Sauna World se čtyřmi místnostmi s různým klimatem (horko/vlhko, horko/sucho, ledová jeskyně a teplo), knihovna (CD, DVD, knihy), lázně, šnorchlování, kajaky, horská kola.

Náš názor

Luxusní resort na jedné z nejkrásnějších pláži v Thajsku.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ko Samui

33°C Skoro jasno

×