800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE TONGSAI BAY

  • Přátelský a profesionální personál
  • Hotel je přímo na pláži

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vysoce luxusní resort s osobitým šarmem se nachází v zátoce Tong Sai na severovýchodním cípu ostrova Ko Samui. Hotel má jako jediný na Ko Samui vlastní hotelovou pláž. Individuální přístup ke svým hostům je pro hotelový personál samozřejmostí.
V hotelu jsou tři typy pokojů: suity (od 60 m2 do 78 m2), plážové suity (72 m2) a Tongsai Grand Vily (135 m2). Pokoje mají klimatizovaný interiér a otevřenou terasu s venkovní vanou. Terasy jsou architektonicky řešeny tak, že nabízejí maximální soukromí. Všechny pokoje mají výhled na zátoku. Hotel je ideální pro strávení luxusních líbánek.

Ubytování

Nastavitelná klimatizace (v interiéru), koupelna se sprchou, WC, lednička s bohatě zásobeným minibarem, TV s videopřehrávačem (široký výběr videokazet k dispozici bezplatně ve videotéce), telefon, pokojový trezor, fén na vlasy, varná konvice, na terase se pak nachází vana, sluneční lehátka, v Grand Vilách také postel s moskytiérou pro případné nocování pod širým nebem a bohatě zásobený bar.

Vybavení

3 restauranty , vlastní pekárna pečiva, plážový bar, lobby bar s živou hudbou. Bazén s dětským brouzdalištěm, bezplatné fitness centrum a vodní sporty (kanoe, windsurfing, plachetnice a vybavení pro šnorchlování), stoly na biliár a tenisový kurt

12000

Stravování

Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Pláž

Písečná, přímo v hotelovém areálu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 10 min.

Počasí

Ko Samui

27°C Skoro jasno

×