800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL THE PASSAGE SAMUI RESORT

Nádherný resort se nachází v rozlehlé tropické zahradě a na slunci zalité pláži v severozápadní části ostrova Ko Samui. Úchvatné západy slunce a křišťálově čisté moře Vám nabízí nezapomenutelný únik z každodenního života. Okolí resortu je velmi klidné. Všech 50 vil a bungalovů včetně recepce a restaurace jsou postaveny zejména z přírodních materiálů v thajském stylu a dodájí tak pocit prostoru a vzdušnosti.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nádherný resort se nachází v rozlehlé tropické zahradě a na slunci zalité pláži v severozápadní části ostrova Ko Samui. Úchvatné západy slunce a křišťálově čisté moře Vám nabízí nezapomenutelný únik z každodenního života. Okolí resortu je velmi klidné. Všech 50 vil a bungalovů včetně recepce a restaurace jsou postaveny zejména z přírodních materiálů v thajském stylu a dodájí tak pocit prostoru a vzdušnosti.

Ubytování

hotel nabízí několik typů pokojů od vill s výhledem do zahrady, které jsou v základní nabídce, až po pool villy a suity. Každá villa má terasu, koupelnu s WC, trezor, satelitní TV, nastavitelnou klimatizaci, kávovar, minibar, vysoušeč vlasů, wifi připojení, deštník, plážové ručníky.

Vybavení

restaurace s krásným výhledem na vzdálené ostrovy Angthong s nabídkou nejen mořských plodů a výborné thajské kuchyně, bar u bazénu, spa, konferenční místnost, připojení wifi zdarma nejen po celém resortu, ale i na pokojích, čistírna, směnárna, půjčovna vozů, kyvadlová doprava na pláž Chaweng.

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Sport a zábava

2 bazény, dětský bazén, vířivka, půjčovna vybavení pro vodní sporty (kajaky, šnorchlování), horská kola.

Pláž

písečná přímo před hotelem.

Počasí

Ko Samui

26°C Převážně oblačno

×